Змінено графік проведення ДПА з української мови у 9-х класах

Міністерством освіти змінено дату проведення державної підсумкової атестації з української мови для учнів 9-х класів. ДПА розпочнеться днем раніше

Змінено графік проведення ДПА з української мови у 9-х класах

Міністерство освіти і науки повідомило регіональні управління освіти, Інститути післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітні навчальні заклади про зміни у графіку проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів з української мови.

Відповідним листом, що підписаний заступником міністра Борисом Жебровським, внесено зміни до листа міністерства №1/9-61, яким визначено порядок закінчення навчального року та проведення ДПА у загальноосвітніх навчальних закладах в 2011/2012 навчальному році.

Отже, 2011/12 навчальний рік для учнів 9-х класів буде завершено 11 травня (замість 14 травня), а атестація розпочнеться 14 травня (замість 15 травня) диктантом з української мови.

Причини зміни дати проведення атестації не повідомляються. Дати проведення підсумкової атестації учнів початкової та старшої школи не змінено.

Нагадаємо, у цьому навчальному році навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершаться 25 травня, а в 11 класах – 3 травня 2012 року.

Зазначимо, що у 4-х, 9-х та 11-х класах атестація буде проведена за збірниками завдань, затвердженими Міністерством освіти, крім іспиту з технологій для учнів технологічного профілю. Перелік збірників визначений відповідним листом освітнього відомства.

Електронні версії всіх збірників завдань ДПА-2012 мають бути оприлюднені не пізніше 1 квітня.

Детальніше про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2012 році

Освіта.ua
14.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марьяна
компактную шпору скачать можно здесь - http://letitbit.net/download/04640.0099a97b4c159eeab7602522ef1f/Shpargalka.rar.html
N0M4D
http://dpa.at.ua/ все для ДПА 2012 (та 2011/2010... 2008 тощо)
Учениця 9-го класу
Мене чесно кажучи дістали ці ганебні реформи. Я не можу спокійно дивитися на нашу владу, мені їх дуже шкода. І не зважаючи на свій вік я дуже турбуюся за себе і за своїх однолітків. Звичайно більшій половині, вибачте за мою неввихованість, відверто пофігу, але я навчена гірким досвідом минулого року, коли наше "розумне" міністерство ввело оті підсумкові контрольні. Я пам'ятаю, як ми побігали через те що було змінено набір варіант за два дні до написання і скільки коштів витратили діти нашої школи на збірники задань та відповіді. Це був шок для більшої половини класу. Вибачте, але за останні два роки я не побачила жодної нормальної реформи. І за рараз, коли змініють дату проведення ДПА з української мови я вже знаю заздалегідь, що це не кінець і на нас чекає ще не одна безглузда зміна.
Завуч
З ущільненням матеріалу, дійсно, і Міністерство, і регіональні управління освіти вловили велику роззяву, від чого страждають і учні, і вчителі. Хтось із моїх учителів говорив, що навчання потрібен від Покрови до Паски. Проте не згодна з колегою, що радянська система освіти прогнила. Я сама закінчувала школу і без всяких репетиторів вступила до вузу з першого разу. Згадую навчальні плани радянських часів (я працювала учителем ще і в ті часи). Чітко розписана кількість годин на кожен предмет, не було оцієї так званої варіативної частини, якою хизується сучасна освіта. Чим хвалитися? Адже розподіл годин варіативної частини здійснюється з урахуванням бажання учнів лише на 50 відсотків, решта годин ділиться, виходячи з можливостей дітей і задля забезпечення повних ставок учителів.
Инна
Невже ні у кого не виникало запитання, а чи нам заплатиться за травень? Програма вичитана не повністю, в травні навчання тільки часткове, а заробітна плата нараховується тільки за фактично відпрацьовану кількість годин! Чи є думки з цього приводу?
Вчитель
Для Инна: А що, за проведення екзаменів уже не платять?
Инна
Для Вчитель: Екзамени екзаменами, але після них ще півмісяця! Так що, заплатять лише за півмісяця?
Инна
Для Вчитель: А якщо немає екзаменів? Наприклад, у вчителя образотворчого мистецтва, фізкультури, та й хіба мало інших? Але я викладаю в 9 класі інформатику, а екзамени не приймаю, так що - зарплати не буде?
Коментувати
вчитель
Я давно кажу, навчання - тільки до Пасхи і баста! А оцінки учням я можу виставити вже 2 вересня. максимум 3. Дурнизх не навчиш, а нормальні наймають репетиторів. Тому школа ні учням ні дітям не потрібна як інструмент для отримання знань. А як пасовисько для придурків - так. Розмови про ДПА і ЗНО блеф. Нормальна дитина не в змозі написати без шпаргалки переказ ні за психічними. ні за фізичними ні за інщими законами. Кого ми дуримо. Гарним дамо списати. Поганим не дуже. А ЗНО - 124 бали в кармані тільки за те що прийшов, а як ще й вгадав то і 150 можна набрати. Система радянської школи пронила, а на нова, яка б давала розумних і цільоспрямованих людей, державі не потрібна. Тому маємо те. що маємо.
Олеся
Для вчитель: Більше 20 років пашу в школі і маю думку що серед моїх учнів є талановиті обдаровані, які витягнуть цю країну з болота. Що всі придурки- не погоджусь, адже, з ким поведешся, того і наберешсвя...
Надя
не всё так плохо, и без шпаргалок можно написать, на себе проверено. и не у всех нормальных детей есть возможности заниматься с репетиторами, школа должна учить
вчитель
Для вчитель: Для вчитель: Вам не соромно за свої слова? Який ви вчитель, якщо підписуєтеся у своїй профнепридатності. Це ж треба так навчити учня, щоб він без шпаргалки не міг написати переказ. А радянську систему навчання не треба "паскудити". Я продукт тієї системи Gісля 10 класу здавали (всі учні) 6 екзаменів без вибору, а потім ще 4 при вступі до вузу - і нічого вижили. А вчити дітей потрібно так, щоб не надіятися на репетитора.
Коментувати
Учитель
И то, правда, для большинства учеников – никакой разницы, тем более, что в конце апреля, начале мая – сплошные праздники, и занятий все равно не будет.
Іринка
Браво! Днем раніше, днем пізніше - какая разница!!! для 9- класників все одно - хоч зараз диктуй.
12
Как достала тупость и самодурство сидящих сверху идиотов.
вчитель
найстрашнішим є не випускний,хоча не розумію й досі,чому відповідаю за дітей я,а не батьки (для батька учня одразу зазначу: алкоголь не вживала за 40 років життя ані разу). Найстрашніше,що 14 у розкладі не лише іспит,а й уроки,що співпадають у часі з диктантом, решта школи навчається...
елена
Для вчитель: и в чем проблема?изменят расписание,выделят 2-3кабинета рядом и будем писать диктант .а еще могут перенести занятия всех остальных на час позже.сдавали же 11 классы уже так ДПА.есть ли такие эксперименты.которые мы не переживем(если выживем)?так ведь дальше лето!отпуск!
Коментувати
Ляля
Самое интересное, в ночь с 13 на 14 мая выпускаешь 11 класс,а утром 14 мая принимаешь экзамен(ох и надиктую.И себя, и детей жалко)
Ольга
Для Ляля: А в нас випускний дванадцятого. От тільки шкода, що останній звоник 25 травня і випускників на ньому уже небуде.
батько дитини
Для Ляля: А Ви прийшли в школу сіяти добре, вічне - чи на випускних горілку жерти. Якщо останнє, то тоді вам місце не вшколі!!!!!!!!
ТТВ
Для батько дитини: На ваші випускні вчителі можуть взагалі не ходити. Вам ж головне не добре і вічне, а щоб у атестат учитель поклав максимально високий бал.
Коментувати
Мирон
Вспомнилась детская сказка, где глупый король издаёт бессмысленные, придурковатые указы. Так быть, потому, что я так хочу.
Песец
Песня про зайцев (исполняет Ю.Никулин): А дубы-колдуны что-то шепчут в тумане. Из поганых болот чьи-то тени встают Косят зайцы траву, трын-траву на поляне И со смеху все быстрее басенки поют: А нам все равно, а нам все равно, Твердо верим мы в древнюю молву: Храбрым станет тот, кто три раза в год В самый жуткий час сменит ДПА.
S-04
Для Песец: БРАВО! Ми вже тільки сміємося!!!
Коментувати