Авторський семінар "Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі"

26-30 березня 2012 року в Києві відбудеться авторський семінар академіка Шалви Амонашвілі "Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі"

Авторський семінар "Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі"

Автор семінару - Амонашвілі Шалва Олександрович, академік Російської академії освіти, професор, доктор психологічних наук, іноземний член Академії педагогічних наук України, президент Міжнародного центру гуманної педагогіки.

Організаторами семінару виступають Головне управління освіти та науки Київської міської державної адміністрації, Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки та Подільське молодіжне культурне об’єднання "У майбутнє через культуру".

5-денний авторський семінар Шалви Амонашвілі є унікальною можливістю поглиблено познайомитись з гуманною педагогікою з перших вуст.

Видатний педагог-новатор у віртуозній, захоплюючій формі поділиться своїми знаннями, досвідом, неповторною енергетикою глибокої любові до дітей. Під час семінару Амонашвілі також проведе майстер-класи у вигляді відкритих уроків з київськими учнями.

За відгуками вчителів - учасників попередніх семінарів, в незалежності від їх досвіду роботи, участь у семінарі Амонашвілі кардинально змінила їх ставлення, навіть уявлення про власну професію.

Нові ідеї, натхнення до роботи, бажання якнайшвидше побачитись зі своїми учнями – перші, безпосередні враження після семінару.

У семінарі також візьме участь Ніорадзе Валерія Гівіївна, доктор педагогічних наук, професор та однодумець автора семінару. Валерія Ніорадзе проведе майстер-клас письмово-мовленнєвої діяльності.

На семінар запрошуються педагоги, психологи, методисти шкіл та дошкільних закладів, керівники навчальних закладів, викладачі вузів, студенти педагогічних та психологічних факультетів, батьки та усі бажаючі.

Семінар відбудеться 26-30 березня 2012 року в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, буд. 9, ст. метро "Університет".

Більш детальну інформацію про роботу семінару та форму заяви на участь у ньому розміщено на сайті організаторів gumanpedagog.org.uа.

Довідки щодо участі у семінарі можна отримати за телефонами: (044) 517-43-62, (067) 26-96-503, (066) 206-14-37, (063) 603-26-89, (067) 234-24-86.

Освіта.ua
07.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів