Режим роботи навчальних закладів визначатимуть за прогнозом Гідрометцентру

У Міносвіти рекомендують приймати рішення про призупинення навчального процесу з урахуванням офіційних прогнозів температурних показників на наступну добу

Режим роботи навчальних закладів визначатимуть за прогнозом Гідрометцентру

Міносвіти звернулося до місцевих органів виконавчої влади та керівників дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та підвищення кваліфікації щодо необхідності дотримання наказу про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур.

У Міністерстві освіти і науки нагадали, що міністру освіти АРК, начальникам управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, керівникам усіх навчальних закладів, при зниженні температури повітря до -20 градусів, доручено приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу.

Для прийняття рішення щодо функціонування навчальних закладів міністерство рекомендує місцевим органам виконавчої влади, керівникам навчальних закладів та батькам користуватися офіційними прогнозами на наступну добу, наданими Українським гідрометеорологічним центром.

З метою координації діяльності навчальних закладів в умовах низьких температур у Міністерстві освіти працює оперативний штаб, що приймає дзвінки за телефоном: 226-26-61. Члени оперативного штабу чергують цілодобово.

Освіта.ua
29.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама-учитель
Чиновникам все равно - они сидят в теплых кабинетах и ездят в теплых автомобилях. У нас в школе 0т 4 до 15 градусов в кабинетах. На улице -15 с сильнейшим ветром. Мой ребенок сидит дома - нам до школы 30 минут ходьбы. А в школе холод.
Елена
А у меня в кабинете (в школе) температура выше 13 градусов не поднимается. И хоть бы кто пошевелился.
Учитель
Для Елена: Так и пошевелитесь, - согреетесь. Кто же кроме вас в вашем кабинете должен шевелиться?
Коментувати
Александр
Это значит бросить школьников на произвол судьбы! Потому что косность мышления чиновников на местах не позволяет им думать о детях. Они думают о том, как бы пропетлять между струйками, то есть не сделать ничего такого, что обратило бы на них внимание! И значит все, не взирая на морозы, будут выжидать: когда закрытие школ примет массовый характер. Следовательно, дети будут ходить в школы под угрозой обморожения, поскольку взрослые больше боятся за свою дряблую шкуру! Пора понять, что у нас принимать ответственные решения нужно сверху, так как у тех кто снизу для этого недостаточно ни мужества, ни ума!
Учитель
Для Александр: А если вашего мужественного директора накажут за решительность, вы пойдете его защищать?
Завуч
Для Учитель: Якраз у цій ситуації директори практично безсилі - діє класична вертикаль влади: доки не дадуть "добро" зверху - хоч льодом всі покрийтесь.
Коментувати