Електронні версії збірників завдань ДПА будуть оприлюднені найближчим часом

Учні та вчителі шкіл отримають можливість користуватися електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації протягом першої половини березня

Електронні версії збірників завдань ДПА будуть оприлюднені найближчим часом

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомив про дати публікації електронних версій збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Електронні збірники завдань ДПА-2012 будуть оприлюднені з метою їх практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл.

Відповідно до наданого графіку збірники завдань ДПА-2012 будуть розміщуватися на офіційних сайтах поетапно. Отже першими будуть оприлюдненні збірники завдань для початкової школи, їх буде розміщено з 1 до 3 березня.

Протягом 5-7 березня будуть розміщенні збірники завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів, а у період з 12 до 15 березня доступ до електронних версій збірників завдань отримають учні 9-х класів.

Зазначимо, що підсумкова атестація у початковій школі відбуватиметься з 11 до 20 травня, в основній з 14 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.

В основній та старшій школі атестація розпочнеться іспитом з української мови, що є обов’язковим предметом атестації для всіх школярів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбудеться з п'яти предметів.

Атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах буде проводитися за збірниками, затвердженими наказами Міністерства освіти.

У Міністерстві освіти повідомили, що для проведення ДПА з української мови, регіональним управлінням освіти буде безкоштовно надіслано збірники диктантів (9 клас) та переказів (11 клас), у відповідності до кількості навчальних закладів.

Також будуть надіслані збірники ДПА з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання.

Інформація про оприлюднення збірників завдань з’явиться на сайті. Для того, щоб отримати повідомлення про оприлюднення електронних версій збірників завдань ви можете підписатись на розсилку новин розділу "Середня освіта".

Детальніше про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2012 році

Освіта.ua
27.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vikka
http://ycilka.net/svit_lit.php. Тут есть все ответы на билеты свитова литература для ДПА 9 класса, бесплатно, просто берешь и копируешь. 25 билетов.
Бодя
кажіть хтлсь де можна знайти шпаргалки відповіді з біології 2012
Владислав
Відповіді і підготовка до ДПА та ЗНО 2012 http://znoinfo.at.ua/
Марина
Якщо я є учасницею міжнародних змагань і в період їх проведення знаходжусь за кордоном, чи буду я здавати ДПА потім? Чи мені поставлять за ДПА в 11 класі річні оцінки з предмету?
Софія
З історії України є письмові відповіді для 9 кл.
Наталия
У кого есть ответы на задания ДПА по истории Украины 11 класс (2012)
Татьяна
Математика ДПА -2012. 9 клас. Відповіді до завдань Математика ДПА -2012. 9 клас,11клас.
Леся
Де обіцяні варіанти для ДПА в 11 класі? 5-7 березня вже наступило. Знову ля-ля.
Vesten
Математика ДПА -2012. 9 клас: - http://letitbit.net/download/81309.85e89adf909aada3c7374959ef99/dpa_2012_9_kl_matematika_rozvyazannya__ister_pdf.rar.html
Vesten
Біологія. ДПА-2012. 9 клас: - http://letitbit.net/download/88886.8806a80cb58dd78072003497c6b1/dpa_2012_9_kl_biologiya_vidpovidi__uvarova_pdf.rar.html
Андрій
Біологія.11 клас (відповіді) http://link-files.ru/index.php?url=http://turbobit.net/iacricurgo9t.html АБО http://turbobit.net/iacricurgo9t.html
irina
Сьогодні вже бачила перекази 11 класу. Точна копія минулорічних, лише один текст додали. Проте користуватися дозволяють тільки новими. Коментарі відсутні, тільки питання????????????????????????????????????????
Учитель
Для irina: Так і не користуйтесь. Хто вас буде перевіряти?
Инна
Ще є зміни: нова палітурка!
Коментувати
Юля
Я хочу купить сборник с истории, его стоимость 26 грн., а ответник можно маленький купить, шпаргалку, за 5 грн.
Учитель
С транно, но в Днепропетровский городской методический центр мы сдали по 26 грн. на БЕЗПЛАТНЫЕ сборники диктантов по укрю яз для 9 и 11 классов. Когда закончится этот безпридел? Есть хоть какие то рычаги воздействия на этих обдирателей!!!!
Юля
Для Учитель: Бесплатные по 26 грн.? Они просто хотят на этом заработать. А вы думаете почему они так все усложняют с ЗНО, поступлением...просто хотят чтобы больше было на контракте, и бабок больше содрать..
веселий
Для Учитель: Що це за "вчитель", який пише з такою кількістю помилок?
Коментувати
Дмитро
Електронна версія з*явиться... А паперова вже продається по 28-30 грн. (математика-9). Поки знов не зароблять, електронні та щей, можливо, безкоштовні, годі й очікувати...
Наталья
Скажите, а на каком сайте именно будут сборники ДПА?
Олександр
В 11 класі третій іспит здається з предмету на вибір. Я бажаю скласти хімію єдиний в школі. Мені мають право відмовити і змусити складати інший предмет?
Яна
Для Олександр: По ідеї, вони не мають права тобі відмовити
Надежда
Для Олександр: имеют ещё как!!! один человек - не показатель! для тех, кто не знает: украинский обязательный, один предмет - профильный (в параллели могут быть разные предметы) и один - на выбор учебного заведения (по идее -один для всей параллели)
Препод
не мають права змусити здавати вас екзамен на вибір без права вибору). це ж ваш вибір і впливатиме на бал атестату. хоч 3 людини з класу, але здають кожен що хоче на останній іспит. до речі, іспит з мого предмету здає лише 3 людини з паралелі
Коментувати
Ольга
А зачем это ДПА невыпускным классам? У подруги сын в четвёртом классе должен ходить на отдельный урок и штудировать дополнительный учебник. Нагрузка на детей и так большая - по 6 уроков в день, один раз в неделю - пять... И ещё эта аттестация. В советское время много было идеологической фигни, конспектирования, но это в старших классах, экзамены шли с 4 класса, а тут нагрузили детей выше крыши. Да с их школьными рюкзаками можно в поход идти!
Вілен
Для Ольга: 4 класс - выпускной и проводится ДПА за курс начальной школы, а то, что в 4 лассе по 6 уроков - это нарушение, недельная нагрузка для ученков 4 классов - не более 25 часов. Вероятно, остальные уроки проводятся с нарушением санитарных норм и, как правло, не офишируются, т.е. они отсуттвуют в официальном расписании
Коментувати