Визначено особливості проведення ДПА у 2012 році

Міністерством освіти видано лист, яким визначено особливості проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2011/2012 навчальному році

Визначено особливості проведення ДПА у 2012 році

Листом міністерства визначено дати проведення та перелік предметів державної підсумкової атестації, а також інші особливості проведення ДПА в усіх ланках шкільної освіти.

Відповідно до листа, підсумкова атестація у початковій школі триватиме з 11 до 20 травня, в основній з 14 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.

В основній та старшій школі атестація розпочнеться з української мови, що є обов’язковим предметом ДПА для всіх учнів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів мають визначити навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбудеться з п'яти предметів.

Атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах буде проводиться за збірниками, затвердженими наказами Міністерства освіти, крім іспиту з технологій для учнів технологічного профілю.

У Міністерстві освіти повідомили, що для проведення ДПА з української мови, регіональним управлінням освіти буде безкоштовно надіслано збірники диктантів (9 клас) та переказів (11 клас), у відповідності до кількості навчальних закладів.

Також будуть надіслані збірники ДПА з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання.

Зазначені збірники завдань мають надійти до книжкових обласних баз до 1 квітня поточного року.

Для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів, не пізніше 1 квітня, міністерством будуть опубліковані електронні версії всіх збірників завдань для ДПА.

Листом міністерства, що передбачає проведення атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладах, також визначено інші особливості проведення ДПА у початковій, основній та старшій школі з кожного предмета, час відведений на проведення, форму, зміст і формат іспитів, надано переліки білетів для учнів 9-х класів з предметів, атестація з яких буде проведена в усній формі тощо.

Детальніше про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2012 році

Освіта.ua
28.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алина
во сколько и на какой радиостанции объявят номер диктанта по украинскому?
Анюта
В 8.55 по Первому каналу.
Коментувати
санек
если я сломал руку и во время дпа у меня должен быть гипс, могут ли меня освободить от них?
Сергій
Учасники тренувальних зборів з підготовки до олімпіад, турнірів, змагань, конкурсів, які мають статус міжнародних, звільняються від атестації. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється річна та атестаційна оцінки 12 балів з того предмета, з якого учень(учениця) брав(ла) .участь в олімпіаді; з інших предметів виставляються атестаційні оцінки за результатами річного оцінювання. Якщо учень приймав участь Intel-Техно Україна 2012 - національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF (International Science and Engineering Fair) і одержав сиртифікат, то чи користується вище викладеною пільгою?
Павел
Где найти официальный документ о правилах проведения ДПА в 11 классе по информатике в форме защиты проекта?
Назар
Де можна знайти завдання та відповіді до ДПа 2012 рік 9 клас
Инна
Сдают ли ДПА в 9 классе ученики на индивидуальном обучении???
Татьяна
не очень понятно с выбором предметов для аттестации в 11 классе. Если профильные предметы математика и информатика, то какой сдавать? Кто выбирает профильный предмет - дети или школа? Я вообще поняла так, что надо сдавать оба (один из них за счёт предмета по выбору). Даже прочитав несколько раз - сложно понять, что хотели сказать авторы!
Ольга
Татьяна, это описуется о экзаменах в школе,а математику ты сдавать будешь в ЗНО это уже не в школе.Для Татьяна:
Коментувати
fil
Для універсального профілю в 11 класі другим обов'язковим предметом є історія України або математика. Хто вибирає із цих двох предметів - школа чи учні?
Вовочка
Дяді і тьоті з міністерства ! Я хотів би подивитись, як би ви виконали в 9 класі 34 завдань з географії за 90хв. З повагою Вовочка.
Анна
Для Вовочка: В прошлом году 9 классники выполнили и вы успеете))) Хотя на взляд мого ребенка география была самая тяжелая.
Коментувати
Ольг
Ірино, так завжді, але ж можна купити в книжковіх магазинах збірники...
Вчитель іноземної
Для Ольг: Ага,в магазинах..з біології,іноземних мов,математики ще навіть не надрукували..
Коментувати
Іринка
Чому так пізно оприлюднують збірники? Чи можна у 9 класі учню за місяць!!! підготувати 5 різних ДПА? Хочеться як краще, а видно получиться як завжди...
Anri
пробачте, але коли будуть відомі дати проведення ДПА у 9-х та 11-х класах?
Для Anri:
В 9-х класах з 15 до 30 травня, в 11-х з 4 по 11 травня 2012 року.
Коментувати
Ірина
У нас профіль-українська філологія. Який предмет ми будемо складати під час ДПА
Тетяна
Українську літературу
Коментувати
Учитель Читач
А мы в этом году ТВЕРДО решили ждать БЕСПЛАТНЫХ электронных версий!