Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Прем’єр обіцяє, що зарплати вчителів зростуть до рівня середньої у промисловості
Прем’єр обіцяє, що зарплати вчителів зростуть до рівня середньої у промисловості

Микола Азаров запевнив, що протягом двох років середня зарплата вчителя вийде на рівень середньої заробітної плати у промисловості

Прем’єр обіцяє, що зарплати вчителів зростуть до рівня середньої у промисловості

Про це він заявив, виступаючи перед студентами у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова.

"Наше завдання вийти на рівень середньої заробітної плати вчителя, що відповідає рівню середньої заробітної плати у народному господарстві. Нам під силу це зробити? Так, під силу! Я думаю, що у найближчий рік-два ми це зробимо", - сказав Микола Азаров, підкресливши, що престижність праці вчителя залежить не тільки від рівня заробітної плати, але і від багатьох інших чинників.

Глава Уряду наголосив, що потрібно розробити таку систему, при якій працювати вчителем було б дійсно престижно. Він додав, що робота вчителя є однією із найбільш шанованих.

Крім того, прем’єр-міністр підкреслив, що одним з головних завдань, які вчителі повинні реалізовувати у своїй роботі, - навчити учнів та студентів мислити нестандартно, оскільки саме нестандартне мислення дозволяє створювати передові технології, запровадження яких матиме позитивний вплив, зокрема для економіки України.

"Найголовніше зараз у нашому інформаційному світі навчити мислити нестандартно, заставляти учнів і студентів осмислювати та аналізувати події сьогодення", - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр сказав, що освіта в Україні знаходиться на пристойному рівні, а рівень підготовки студентів відповідає сучасним міжнародним стандартам.

Зазначимо, що у Держбюджеті на 2012 рік передбачено зростання посадових окладів педагогічних, науково-педагогічних працівників та інших працівників галузі освіти, яке протягом року планується здійснити 6 разів.

Посадовий оклад працівника І тарифного розряду з 1 січня становить 773 грн, і в результаті кількаразового підвищення 1 грудня 2012 року становитиме 839 грн.

За даними Державної служби статистики середньомісячна заробітна плата у промисловості за січень-листопад 2011 року склала 3083 грн, в освіті 2051 грн.

Кінець 2011 року запам’ятався вчителям багатьох регіонів невчасною виплатою заробітної плати та "проханнями" йти у безоплатні відпустки, у зв’язку з нестачею коштів.

Освіта.ua
27.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
marina
повысят или не повысят зарплату, знания учителя уже не дают. зачем? если можно после уроков заниматься репетиторством за отдельную плату и качество этих занятий ни кто не требует.
Обиженный учитель
В нашей школе администрация одним дает 40 часов и соответственную зарплату, а другим рассказывает, что часов нет, так как другим нужно. Так что повышение зарплаты не влияет на доходы учителя. Важно, чей ты кум, сват или важен размер отката. Еще можно часто скандалить.
Учитель центру України
Для Обиженный учитель: Ви, шановний ображений учитель, рахувати вмієте? Розділіть 40 годин на 5 навчальних днів. У кого це є по 8 уроків, та ще й щодня??? Навіщо таке писати ???
Обиженный учитель
Для Учитель центру України: Еще есть классное руководство, оплата за кабинет, доплаты за тетради, оплата кружков, факультативов, надомники. Но это не для всех. Своя рука владыка, кому захочу, тому дам. За свои слова отвечаю.
Коментувати
Елена
оОО. Начался предвыборный лохотрон для учителей и пенсионеров. Опять золотые горы Азаров обещает. К выборам может быть и подкинет сотню к зарплате, а после выборов опять гривен 700-800 снимет, да опять все надбавки поснимает, да бесплатные отпуска обеспечит. Браво Азаров!!! Ваша песня хороша, нашинай с начала.....
Лилия
Нагрузка 25 часов, классное руководство, категория высшая, ЗП-2600!!!!
Учитель
Для Лилия: Как вы умудряетесь при такой нагрузке получать так мало? Проверьте свою бухгалтерию.
Учитель центру України
Для Учитель: Лілія написала правду. У мене така ж ситуація, зарплата за січень 2640
Оксанка
Для Лилия: 26 годин + клас = 2400 ( Перша категорія )
Коментувати
dpi
Что вы все такие пессимисты? Что у всех ЗП 1000 грн? Не адо кривить душой. У нас учителя получают по 3000-4000 грн и жалуются на жизнь так же как ивы. Привычка...
Татьяна
Для dpi: У вас это где? Может стоит к вам переехать, буду в 2 раза больше получать, чем сейчас.
Наталія
Для dpi: Зачем писать неправду. У меня высшая категория, классное руководство 26 !!!( почти полторы ставки) часов нагрузки, 19 лет стажа и я получаю 2560. Вы может живёте не в Украине или преподаёте в частной школе. Не пускайте людям пыль в глаза !
Коментувати
Galicia
839 грн-773 грн=??? Скільки ж це буде тисяч? І це в результаті кількаразового підвищення з 1 січня по 1 грудня 2012 року! Нарешті, крім книжок, паперу і ручок, зможемо ще купити щось доброго попоїсти. Знаєте, щось стає страшно за нас, вчителів, щоб часом ми та й не розбагатіли. Такі гроші сипонуть на нас... Ох би не задавили...
Соня
Вот читаю все Ваши крики души и думаю, а что Те, кто "НАВЕРХУ " - глухие? Нет не глухие. Просто они в упор не видят и не слышат УЧИТЕЛЯ, просто выполняют чей-то заказ. Учителя нас и детей ЗАКАЗАЛ!
Харьков
В Харькове массово выгоняют за свой счет, заставляют писать отказ от оплаты за классное руководство, за кабинеты, не оплачивают замены. У власти бандиты, и учителя и директора запуганы, профсоюзы молчат. На местном уровне обращаться бесполезно, подскажите, куда можно обратиться выше? Спасибо.
Учитель
Для Харьков: Выше только господь бог. А обращаться нужно к коллегам и всем вместе бороться за свои права, или хотя бы не подчиняться незаконным распоряжениям. Увы, другого способа нет! Как показывает мировая практика, победить можно только объединившись с единомышленниками, или хотя бы друзьями по несчастью!
Коментувати
Наталія
Скільки можна насміхатися???!!!! Цю брехню чують працівники інших сфер, батьки учнів і думають що вчителі отримують десятки тисяч і живуть на " широку ногу" . А ми тільки животіємо на той мізер що нам "регулярно по 5-5 разів на рік піднімають."
Яка різниця
Якби який-небудь ідіот з верховної ради проіснував на зарплату вчителя з місяць, то народ би втратив придурка, бо той здох би від голоду.
ири
1000%!!! Для Яка різниця:
Коментувати
ychitel
А нас уже сегодня предупредили, что в ноябре-декабре опять буду отправлять в бесплатные отпуска!!!! (((( хотя улучшения конечно же хочется. И как назло, и кушать хочется.
СВЕТЛАНА
да, можно верить, что так и будет... Вот только не учительская зарплата будет повышена до уровня в промышленности, а их зарплата будет понижена до нашего уровня. А что сравняют - сомневаться не приходится!
SAVAGE
АГА! А в скільки разів і до якого рівня виростуть ціни??? Уже зараз вчитель як бомж, діти ходять краще вдягнені!!!
АСЯ
ОБІЦЯНКА - ЦЯЦЯНКА, А ДУРНЕВІ - РАДІСТЬ! СКАЖІТЬ КРАЩЕ ХТО ЩОСЬ ЧУВ ПРО КАНІКУЛИ З ПОНЕДІЛКА?
kto-to
Для АСЯ: зайдите на этом же сайте в верхнем меню в опцию законодавство, там опубликован приказ министерства
АСЯ
Для kto-to: ДА! ВИЖУ,СПАСИБО. ПОЯВИЛСЯ ПОСЛЕ МОЕГО ВОПРОСА.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!