Міністерством освіти ініційовано створення творчих майстерень для вчителів

Міністерством видано наказ, що передбачає створення авторських творчих майстерень учителів на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти

Міністерством освіти ініційовано створення творчих майстерень для вчителів

Метою ініціативи є удосконалення змісту та розширення форм підвищення кваліфікації освітян, що передбачено реалізувати шляхом утворення при закладах післядипломної педагогічної освіти авторських творчих майстерень учителів.

Передбачено, що започатковані міністерством творчі майстерні, стануть однією з форм підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у міжкурсовий період.

Членами авторських творчих майстерень, у відповідності з наказом, можуть бути вчителі вищої категорії, учителі-методисти, які здійснюють дослідну діяльність, мають власні методичні розробки; володіють інноваційними освітніми методиками й технологіями, використовують широкий спектр стратегій навчання, уміють продукувати оригінальні, інноваційні ідеї тощо.

Регіональним управлінням освіти доручено розробити положення про творчі майстерні учителів, рекомендовано при призначенні керівників творчих майстерень ураховувати їх досвід і наявні творчі напрацювання, а також довести інформацію про створення авторських творчих майстерень учителів у регіоні до відома загальноосвітніх навчальних закладів.

Інформацію про стан виконання наказу управління освіти мають надати до 30 травня поточного року.

Освіта.ua
27.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
В Житомирському обласному ще не чули про те, що вони повинні зробити. Але я впевнена, що нічого путнього, тому що так як в нас продаються олімпіади і МАНи, то я уявляю, кого вони запишуть у ці групи. Справжній вчитель туди не попаде, а тим паче з села.
Учитель
Цікаво, для чого це вчителям-методистам, які і так працюють і мають велике навантаження?
sunrise
У нас при районно и гор. методкабинете давно существуют творческие группы. Только никто не знает чем они занимаются - все на бумаге. Планы, доклады и т.д. Вот пару лет назад при Британском совете, в разных регионах Украины, была группа,которая называлась PDT Professional Developing Team(Группа профессионального развития) в нее входили учителя школ, преподаватели вузов. Они проводили семинары для учителей в самом Британском совете и в школах. Это были циклы семинаров по разным проблемам , подготовленные разными людьми или группой людей. Прежде чем проводить семинары эти люди сами прошли хорошую методическую подготовку не только в методическом плане, но и как работать с учителями. Было очень интересно. Но самое главное все материальные затраты брал на себя Британский совет. Отлату командировочных, распечатку материалов к...
Читатель
Для sunrise: А результат? Кроме командировочных….
sunrise
Для Читатель: Для учителей результат был. Они имели возможность повышать свой уровень медодический и языковый. Семинары для трениров вели преподаватели из Великобритании. Другое дело никто не отслеживал как новые методики повлияли на знания детей. Ну тут уже сам учитель должен посмотреть - говорят его дети на ин. языке или нет.
Коментувати