Випускники шкіл отримають атестати 12 травня

Зважаючи на проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу, Міністерством освіти надано календарний план закінчення навчального року, проведення державної підсумкової атестації та ЗНО-2012

Випускники шкіл отримають атестати 12 травня

У цьому навчальному році навчальні заняття у 1-8-х та 10-х класах завершуються 25 травня. У 4-х класах державна підсумкова атестація буде проведена під час навчального процесу з 11 по 18 травня із української мови та читання (мови навчання), математики.

Учні 9-х класів завершать заняття 14 травня, а державна підсумкова атестація пройде у період з 15 по 30 травня з п’яти навчальних предметів: українська мова, математика, біологія, географія, іноземна мова чи інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу або предмета, що вивчається поглиблено (для учнів спеціалізованих шкіл).

Випускники шкіл завершать навчальні заняття 3 травня, а державна підсумкова атестація одинадцятикласників відбуватиметься з 4 по 11 травня з трьох предметів: українська мова (обов’язково), математика чи історія (для учнів універсального профілю) або профільний предмет (для учнів інших профілів), предмет за вибором учня.

Документи про освіту будуть вручені випускникам 11-х класів - 12-13 травня, а 9-х класів - 31 травня-1 червня 2012 року.

Ті одинадцятикласники, які прийняли рішення про вступ до вищих навчальних закладів, після отримання атестатів братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

ЗНО-2012 розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня.

У відповідності з графіком проведення ЗНО-2012, першим предметом тестування стане хімія, тестування з цього навчального предмета відбудеться 15 травня.

17 та 19 травня буде проведено тестування з російської мови та географії відповідно.

21 та 22 травня буде проведено ЗНО з математики, що відбудеться у дві сесії.

24 травня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з всесвітньої історії, а 26 травня відбудеться незалежне оцінювання з іноземних мов - англійської, німецької, французької та іспанської.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників цього навчального року буде проведено протягом двох днів – 28-29 травня.

Також у дві сесії буде проведено ЗНО з історії України, тестування абітурієнтів з цього предмета відбудеться 31 травня та 1 червня.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2012 фізика та біологія, тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 5 та 7 червня відповідно.

Приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 2 липня 2012 року.

Реєстрація для участі в тестуванні триватиме до 20 лютого.

Освіта.ua
20.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ленуська
эх...правильно вы все говорите...:'(надоели уже эти эксперементы:'(спокойной жизни хочется! !!!!!!!!!!
ellena
Счастливые вы мои выпускники 2012!!! И как же на вас только не экспериментировали. Выдержки и сил вам и нам, вашим учителям!
11
Ми, мабуть, "найщасливіший" випуск за всі роки. Кожен рік експериментували, хоч би вже дали нормально закінчить... але ж ні, так не цікаво :(
Сергій
За що боролись- на те й напоролись!!!!
сільський директор
Наше міністерство думає: витримає учитель чи ні?
Мажена
Досить того, що над нами 11 років експериментують, то і ще друкують дурниці в книжкаж, котрі затверджені МО, подають неправильні інформації, в кожній книжці пише по-іншому!!!!(Н-д біологія, основні положення хромосомної теорії спадковості. в одному підручнику їх 7, в іншому 9, а в ще одному то взагалі 11!!!! Цікаво, котру ж відповідь зарахує правильно центр оцінюванн????) а скільки ж помилок є у зошитах для тестування!!!
С
Последние два года наспех проходили выпускные вечера. Вчера -последний звонок, сегодня -выпускной. А у выпускников этого года и последний звонок будет ненормальный, вся школа еще учится, а они уже аттестаты получили! Безголовые ниши чиновника, все 11 лет на этих детях экспериментируют.
училка
В этом нашем мИНИСТЕРСВЕ хоть кто-то подумал: как возможно одновременно сдавать ДПА в 11-х, учить нормально детей 1-8 и 10-х классов, выписывать аттестаты, три раза(!!!) провести "последний звонок"(отдельно 9-е, 11-е и все прочие), организованно закончить учебный год и обеспечивать ЗНО??????? Я клонироваться не умею!!! Пусть меня научат!
Юлия
Для училка: Абсолютно з вами згодна! ЦЕ ЖАХ!!! Я 11 клас закінчую, і в мене голова обертом як все встигнути(
Фізик
Останній дзвоник - свято 11 класу (для декого з 9), а всім останнім - свято завершення навчального року. Я вважаю треба вшанувати 11-класників та провести свято Останнього дзвоника всією школою, а рік закінчити, як закінчуємо І семестр без традиційного свята. Просто діти йдуть на літні канікули.
Коментувати