У Києві відбудеться презентація українського Індексу інклюзії

24 січня відбудеться круглий стіл, в ході якого будуть представлені результати проведення проекту "Використання Індексу інклюзії для розвитку інклюзивної школи"

У Києві відбудеться презентація українського Індексу інклюзії

Проект здійснювався Всеукраїнським фондом "Крок за кроком" спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, за підтримки освітньої програми Міжнародного фонду "Відродження".

Метою проекту є підвищення якості надання освітніх послуг у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, що працюють за інклюзивною моделлю освіти шляхом запровадження методики "Індекс інклюзії".

Індекс інклюзії – це механізм, що дозволяє навчальним закладам визначити, наскільки інклюзивними вони є, тобто, наскільки враховують індивідуальні особливості розвитку та потреби дітей та персоналу.

Одним із результатів проекту стала адаптація британської версії Індексу інклюзії до умов використання у дошкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах України.

В обговоренні подальших шляхів використання цих матеріалів під час круглого столу візьмуть участь представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, пілотні навчальні заклади, фахівці з питань інклюзивної освіти.

Захід відбудеться 24 січня в готелі "Либідь", за адресою: м. Київ, площа Перемоги, 1, Слов’янська зала, 1 поверх. Час проведення круглого столу - з 10.00 до 13.00. Довідки за телефоном Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" (044) 235-11-36.

Освіта.ua
13.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів