Місцеві бюджети повністю забезпечені коштами на виплату зарплат учителям, - Мінфін

У разі порушень виплат заробітної плати в установлені терміни вчителям рекомендовано негайно звертатися на телефон урядової "гарячої лінії" навіть у святкові дні

Місцеві бюджети повністю забезпечені коштами на виплату зарплат учителям, - Мінфін

Прес-службою Міністерства фінансів поширено заяву про те, що відомством було вжито заходів для забезпечення коштами місцевих бюджетів на оплату праці працівників бюджетних установ.

У заяві прес-служби Міністерства фінансів зокрема зазначається: "29 грудня на Інтернет - ресурсі "Українська правда" було опубліковано кореспонденцію "Вчителі зустрінуть Новий рік без зарплат", у якій подано недостовірну інформацію про виплату заробітної плати працівникам освіти".

У зв’язку з цим Управління комунікацій Міністерства фінансів інформує, що протягом жовтня-грудня 2011 року міністерством було вжито заходів для забезпечення коштами місцевих бюджетів на оплату праці працівників бюджетних установ. Зокрема, збільшено обсяг додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на 1 721,8 млн грн.

Відтак, станом на 29 грудня 2011 року за інформацією головних фінансових управлінь обласних державних адміністрацій, місцеві бюджети в повному обсязі забезпечені коштами та здійснюють виплату заробітної плати працівникам соціально-культурної сфери, в тому числі - закладів освіти, своєчасно у встановлені законодавством терміни.

У Мінфіні зазначили, що дане питання перебуває на особистому контролі прем’єр-міністра Миколи Азарова.

У разі порушень виплат заробітної плати в установлені законодавством терміни у Міністерстві фінансів радять негайно звертатися на телефон урядової "гарячої лінії" за номером 0-800-507-309 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

"Нагадуємо, що у вихідні та святкові дні члени Уряду працюватимуть згідно з затвердженим графіком чергувань і зможуть оперативно вжити заходів для усунення порушень", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів.

Освіта.ua
29.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
111
В Харькове в декабре писали заявление за свой счет на 1 день. Начался январь и опять 1 день за свой счет. Говорят, что денег не хватает. Одной рукой добавляют, а другой забирают.
Марія
До яких пір ви ще будете обманювати? Станом на сьогоднішній день вчителі зарплати за грудень всієї ще не отримали!!!!!!!!!!
lamela
"Медикам и учителям отказали в 25% надбавке к зарплате В бюджете нет денег. Верховная Рада отказалась установить 25% ежемесячную надбавку к зарплате медиков, фармацевтов, учителей и работников культуры, работающих в государственных и коммунальных учреждениях здравоохранения, образования и культуры. За принятие соответствующего законопроекта проголосовало всего 83 депутата. Законопроектом также предлагалось установить выплату указанным работникам ежегодной материальной помощи для решения социально-бытовых вопросов в размере ставки зарплаты. Кроме того, он предусматривал введение для медиков и работников культуры ежемесячных надбавок за выслугу лет: более 3 лет стаж работы – доплата в 10% от должностного оклада, более 10 лет – 20%, более 20 лет – 30%. Во время обсуждения законопроекта председатель парламента...
Физик
Народ, кому нарахували зарплатню за І семестр, чи нарахували одинаково за всі години, чи так і є спеціаліст.
Вчитель
Все це брехня. За грудень видали зарплату без підвищення, яке було з 1 грудня. З січня поинають скорочувати штати. Обмежують подачу тепла в певні години і це не тільки в школах, алей в садочках. Може взагалі ці школи позакривати і проблем не буде?
Маргарита
Для Вчитель:А нам підвищили, у мене вища категорія,26 годин навантаження то я отримала на 200 грн більше.
Коментувати
свєтуля
з нас за грудень вирахували оплату за кабінети від жовтня (сказали немає коштів) плюс на два дні за свій рахунок відправили, ми як отримували зарплату - плакали- оце так подарунок на Новий рік
Маргарита
Для свєтуля: За кабінети нам не платять ще з вересня. За свій рахунок відправляли на осінніх канікулах, ми не написали заяви. Керівництво було невдоволене, але ми отримали все зароблене. Немає такого закону, щоб вас силою змушували писати за власний рахунок.
Коментувати
Анна_К
Шановні, у мене планові курси підвищення кваліфікації. Мало того, що заявили, що ніякого відрядження не оформлять і не оплатять, та ще й попередили про відпрацювання після повернення з курсів. Таке враження, що отримання диплома педагогічного ВНЗ автоматично перетворює людину на власність директора.
alex_Ковель
Очередная ложь от Табачника!
наталі
В Краснодоне Луганской области не выплачена зарплата за декабрь!!! И кому они там отчитываются? Сами себе? Вранье на каждом шагу!
Татьяна
СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА,КОГДА БУДЕТ ЗАРПЛАТА ЗА ДЕКАБРЬ?????????УЖЕ НАДОЕЛО КУШАТЬ ОБЕЩАНИЯ...........
Коментувати
Ковшун Микола
У Ріпкинському районі (начальник відділу освіти) Багмут Л.І., начальник облуправління освіти Залісський О.І. до цього часу не виплачена зарплатня за грудень місяць ... Припиніть брехню!
Олег
А ещё у учителей зарплаты по 3-4 тысячи.
ЛОРА
Для Олег: ДА ВЫ ШО??? А ЧЕ У МЕНЯ, С 1 КАТЕГОРИЕЙ И 15 ЛЕТ СТАЖА, ТОЛЬКО 1700? ГДЕ МОИ БОЛЬШИЕ БАБКИ??????????
Руль
Для Олег: Які 3-4 тис.? П"ять разів за рік підвищували! 5-6 тис.
Васек
Так іди та попрацюй!!!!!! Для Олег:
Коментувати
Олена
Говорять одне, а роблять інше! Яке там розрахувалися!
Посто учитель
Да, а нам вчора тикнули по 500 грн. ніби то аванс за грудень. Мол мовчіть і будьте довольни тим, що про нас не забули перед Новим роком... і
666
Для Посто учитель: И что, хоть один найдётся такой, что слово скажет?
Коментувати