Час проведення шкільних канікул визначають місцеві органи управління освітою, - Міносвіти

Міністерством освіти і науки надано роз’яснення щодо термінів проведення шкільних канікул

Час проведення шкільних канікул визначають місцеві органи управління освітою, - Міносвіти

Міністерство освіти і науки інформує про те, що Законом України "Про загальну середню освіту" визначено, що структура навчального року та тривалість навчального тижня встановлюються загальноосвітнім навчальним закладом у межах часу, передбаченого робочим навчальним планом, за погодженням з відповідним органом управління освітою.

У відомстві також повідомили, що режим роботи загальноосвітнього навчального закладу визначається ним на основі нормативно-правових актів та за погодженням з відповідним органом державної санітарно-епідеміологічної служби.

Також у відомстві нагадали, що відповідно до листа МОНмолодьспорт, яким врегульовано порядок організації навчально-виховного процесу у 2011/12 навчальному році, тривалість канікул у загальноосвітніх навчальних закладах протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів, а рекомендовані терміни проведення канікул: осінні – з 24 по 30 жовтня, зимові – з 26 грудня по 10 січня, весняні – з 26 березня по 1 квітня.

У міністерстві зазначили, що конкретні терміни проведення канікул визначаються відповідними органами управління освітою з урахуванням місцевих особливостей, епідеміологічних та кліматичних умов.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з проведенням в Україні ЄВРО-2012, заняття в навчальних закладах незалежно від їх типу і форми власності у цьому навчальному році будуть завершені до 25 травня 2012 року. Навчальні заняття у 1-8-х та 10-х класах завершаться 25 травня 2012 року, в 9-х класах - 14 травня, а в 11-х класах - 3 травня.

Освіта.ua
14.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Нам як завжди не щастить !!!!помирати так з музикою!!!!!!!!!))))
fds
А где последний звонок для 11 класса? Или такого праздника уже нет в школах?
Настя
капец..заканчиваем учебу 3 мая, каникулы вот начинаются 17 октября и до 27ого....учится то когда??? то карантины, то отопление экономят....о нас вообще не думают!!!!
Стас
Для Настя: Как всегда. У нас "фартовый" выпуск.
Настя
Для Стас: да да...нам просто во всем фортит....что с зно, что с датами проведения их.....особенно меня обрадовала биология....это мой профильный предмет....и он самый последний!!!!!! 7ого июня!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Олег
Интересно, как будет оплачена майская зарплата. У меня 12 часов в 11 классе. Говорят их просто не оплатят.
Светлана
Для Олег: их мало интересует наша зарплата, ЭВРО!
Сергей
Для Светлана: На каникулах Вам зарплату платят же. Значит и здесь должны оплачивать согласно нагрузке, установленной приказами с Вашими подписями.
Ігор
У травні ще не буде канікул, а уроки вчителями проводитись не будуть, тому оплата праці вчителя після 3 травня і до початку літніх канікул буде незаконною.
Коментувати