28 жовтня відбудеться ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти проводитиметься відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України

28 жовтня відбудеться ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

28 жовтня Міністерство освіти і науки, молоді та спорту проводитиме у Києві ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти.

Як повідомляє прес-служба МОНмолодьспорт, проведення цього з’їзду зумовлене потребою у глибокому аналізі сучасного стану та проблем освітньої галузі, вітчизняного і світового досвіду, визначення стратегії і основних напрямів подальшого її розвитку.

У Міносвіти зазначають, що у період після ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти відбулися значні структурні і якісні зміни. Зокрема, оновлено нормативно-правову базу, здійснено заходи щодо модернізації змісту організації освіти, запроваджено профільне навчання в середній загальноосвітній школі та зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів.

Також, актуальним є впровадження в освіту найсучасніших інформаційно-комунікативних технологій, які мають стати пріоритетом розвитку освіти України.

Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти запропонувало для обговорення проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки, що буде винесений на розгляд ІІІ Всеукраїнського з`їзду працівників освіти.

Також, під час Всеукраїнського з`їзду працівників освіти планується обговорити Етичний кодекс українського вчителя, що розроблений Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.

Освіта.ua
13.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама дорогая!
сайт Не знаходиться
Киевлянин
Для Мама дорогая!: Все находится. Попробуйте добавить www в начале адреса.
Коментувати
Киевлянин
Параллельно с "министерским" съездом будет проходить другой, незаангажированный съезд - Форум Открытого Образования. Поддерживающие эту идею могут зарегистрироваться на сайте openschool.com.ua