Авторами Національної стратегії розвитку освіти стали всі освітяни, - О.Удод

В Національній академії педагогічних наук відбувся круглий стіл з обговорення проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки

Авторами Національної стратегії розвитку освіти стали всі освітяни, - О.Удод

Участь в обговоренні взяли академіки-секретарі НАПН, вчені секретарі, директори інститутів, завідувачі кафедр, лабораторій, представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Під час круглого столу науковці провели аналіз проекту Національної стратегії розвитку освіти та обговорили його основні положення.

Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод заявив, що авторами стратегії стали всі освітяни та делегати ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

"Підготовку документа координує робоча група, яка створена Міністерством освіти разом з Адміністрацією Президента, адже до її складу увійшли члени Гуманітарної ради при Президентові. На засіданні робочої групи було затверджено назву та структуру документа "Національна стратегія розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки".

Олександр Удод повідомив, що протягом наступних двох тижнів триватиме обговорення Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки.

В рамках обговорення заплановано проведення круглих столів, а також секційних засідань за участю делегатів ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

Найголовнішим, на його думку, є здійснення аналізу стратегії як цілісного документа, врахування пропозицій до розділів та положень з метою максимальної конкретизації змісту.

Підготована стратегія розвитку освіти буде винесена на розгляд ІІІ Всеукраїнського з`їзду працівників освіти, що відбудеться 28 жовтня 2011 року в столиці України.

Очікується, що ІІІ Всеукраїнський з`їзд працівників освіти має також дати оцінку діяльності Міністерства освіти і науки за останні роки.

Як повідомлялося раніше, Міністерство освіти пропонує обговорити проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки, що буде винесений на розгляд Всеукраїнського з`їзду.

З текстом проекту Національної стратегії можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти у рубриці "Громадське обговорення".

Освіта.ua
11.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
марія
Цікаво,а ті, хто складав цей кодекс , в школі давно працювали?!
Світлана
а кого ж запросять на учительський з'їзд: слухняних директорів, які тримаються за свої крісла, і тому будуть говорити те, що треба, чи може якогось учителя, який дійсно розкаже, що робиться на містах: яким є матеріальне положення сучасної школи, яка виживає лише за рахунок батьківських коштів, яким є інтелектуальний потенціал підростаючого покоління, яким є жалюгідне становище засмиканого всіма, кому не лінь, учителя, який тільки і встигає що виконувати безглузді розпорядження зверху, який розкаже що СТІЛЬКИ керівників освіті не потрібно, а потрібен гарний підручник і гарна методична допомога, а не постійний контроль і приниження.
Киевлянин
Для Світлана: Параллельно с табачниковским съездом будет проходить Форум Открытого Образования. Вот там и будут непослушные директора )) Регистрируйтесь на сайте openschool.com.ua
Коментувати
IRINA
умереть - не встать. обсуждали все, кому не лень. а учителям просто под нос тыкнут к исполнению. надо было еще техничку Глашу пригласить, она наверняка больше знает об учебном процессе, чем не вылезающий из горы тетрадей, конспектов, методразработок и прочей х...нотени учитель
ОЛЕНА
Для IRINA: 100%
Коментувати