Кириленко вимагає відновити роботу сільської школи на Полтавщині

Народний депутат В’ячеслав Кириленко звернувся зі зверненням до прем’єр-міністра Миколи Азарова з вимогою офіційно відновити роботу сільської школи на Полтавщині

Кириленко вимагає відновити роботу сільської школи на Полтавщині

"До мене, як до народного депутата, звернулися мешканці села Менушки Хорольського району Полтавської області, - повідомив В’ячеслав Кириленко. - Громада села виступає проти рішення закрити школу, вони зібрали більше 150 підписів. Приміщення школи перебуває в ідеальному стані – і це завдяки сільській громаді, кошти з району вже давно не виділялися".

Він зазначив, що зараз лише завдяки зусиллям місцевих мешканців ця школа працює, не зважаючи на рішення закрити заклад.

"Селяни відкрили чорний хід і місцеві діти приходять туди навчатися, а вчителька безкоштовно проводить заняття. Місцевий підприємець повністю готовий утримувати школу. Від місцевої влади селяни вимагають лише офіційно відкрити школу та платити зарплату вчителям", - повідомив Кириленко.

За його словами, ініціатива міністерства освіти закривати школи у сільській місцевості неминуче призводить до деградації та вимирання села.

Як відомо, у серпні цього року В’ячеслав Кириленко зареєстрував у парламенті законопроект, що передбачає встановлення мораторію на закриття державних і комунальних загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості на період до 1 липня 2013 року.

Слід зазначити, що на початку вересня Центром освітнього моніторингу, оприлюднено статистичні дані щодо динаміки скорочення мережі денних загальноосвітніх навчальних закладів, відповідно до яких протягом 2010-2011 років в країни закрито 640 шкіл.

Освіта.ua
28.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів