Міністерство освіти проведе конкурс рукописів підручників для початкової школи

Міністерством освіти і науки затверджене положення про Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 1-4 класів

Міністерство освіти проведе конкурс рукописів підручників для початкової школи

Відповідним наказом МОНмолодьспорт, що пройшов процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції, затверджене положення про Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 1-4 класів.

Метою проведення конкурсу є створення нового покоління підручників для початкової школи та якісного здобуття учнями повної загальної середньої освіти, зазначається в документі.

Відповідно до положення, конкурс має бути проведений Міністерством освіти на засадах відкритості, прозорості й гласності. Участь у ньому можуть брати фізичні та юридичні особи, які мають виключне майнове право на використання твору.

Експертиза комплектів конкурсних матеріалів, поданих на конкурс, буде здійснюватися предметними експертними комісіями, загальноосвітніми навчальними закладами і НАПН.

До складу предметних експертних комісій мають увійти науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі відповідного фаху, практичні психологи.

Результати конкурсу будуть затверджені Колегією Міністерства освіти, на підставі рішення якої буде виданий відповідний наказ освітнього відомства про надання грифа "Рекомендовано МОНмолодьспорту України" підручникам з комплектів конкурсних матеріалів-переможців.

Затвердженим Положенням також врегульовано й інші питання організації та проведення конкурсу.

Нагадаємо, в квітні поточного року, уряд ухвалив рішення про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти, що буде впроваджуватися з 1 вересня 2012 року.

У міністерстві освіти наголошують, що позитивними змінами нового державного стандарту є забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової загальної освіти, а також впровадження особистісно-орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі початкових класів.

Освіта.ua
15.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
casta
Ще старих підручників не надрукували, а вже нові пишуть)))цирк.
учитель
Для casta: По накатанной дорожке все очень быстро получается, особенно освоение денег.
Коментувати