В українських школах проведуть урок "Безпека на дорозі – безпека життя"

З метою підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах Міністерство освіти рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам провести урок з безпеки дорожнього руху

В українських школах проведуть урок "Безпека на дорозі – безпека життя"

Необхідність посилення інформаційно-просвітницької роботи з цієї теми зумовлена високим показником смертності та травматизму серед дітей і молоді, які є найбільш уразливими учасниками дорожнього руху, зазначається в листі МОНмолодьспорт.

Головною метою уроку "Безпека на дорозі – безпека життя" має стати формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху, обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я школярів, підкреслили в освітньому міністерстві.

Також в міністерстві повідомили, що до органів управління освітою надіслано методичні рекомендації щодо проведення зазначеного уроку, що підготовлені з урахуванням рекомендацій ДАІ МВС України, спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація безпеки дорожнього руху", Всеукраїнською благодійною організацією "Український фонд "Благополуччя дітей" та за підтримки Міжнародного фонду "Єдиний світ".

Проведення уроку, присвяченого безпеці дорожнього руху, має відбутися в 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у період з 15 до 30 вересня 2011 року.


12.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
До лампочки такі уроки поки ми будемо спостерігати картину коли матір своє чадо тягне за руку на червоне світло. Не хай ДАЇ з батьками уроки проводить.
Ярославна
Для Володимир: І доки начальник місцевої ДАІ кожного ранку не зупиняється на переході, через який діти йдуть до школи
Коментувати