Міністерство освіти спростувало інформацію про нестачу шкільних підручників

Прес-службою профільного міністерства поширено заяву про недостовірність інформації щодо відсутності підручників у школярів

Міністерство освіти спростувало інформацію про нестачу шкільних підручників

"9 вересня 2011 року, на веб-сторінках деяких Інтернет-видань було опубліковано відомості про начебто відсутність підручників у школярів, з посиланням на слова народного депутата В’ячеслава Кириленка", - йдеться у повідомленні МОНмолодьспорт.

В міністерстві зазначили, що Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, що є державною науковою установою, яка координує питання щодо видання та доставки підручників, спростував недостовірну інформацію та повідомив, що станом на 9 вересня до обласних книжкових баз доставлено 99,75% підручників від плану завозу.

"Відповідно до зведених даних, зазначений відсоток є середнім по всіх регіонах України", - підкреслили в Міносвіти.

Також у міністерстві повідомили, що за даними обласних управлінь освіти і науки, завершується доставка двох назв перекладних підручників мовами національних меншин.

Нагадаємо, народний депутат В.Кириленко звернувся до прем’єр-міністра М.Азарова з проханням сприяти забезпеченню шкіл підручниками. У своєму запиті він наголосив на незадовільній роботі освітнього відомства у питанні друку та доставки підручників.

"До 1 вересня на місця не надійшли всі найменування підручників, а ті що надійшли, є не в повному обсязі. В залежності від регіону, рівень забезпечення підручниками становить від 50 до 90%", - зазначив Кириленко.

Освіта.ua
09.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель англійської мови
Коли будуть у школах підручники для 10 класу? Англійська мова 10 клас стандарт - немає жодного підручника вже півтора року.
вчитель історії
а чому не викласти електронні варіанти підручників, невже це так важко?!
DR
Для вчитель історії: А як же тоді на цьому заробиш?
Коментувати
вчитель
Чернівці Англійська мова 10 клас стандарт - немає жодного підручника. зате в магазинах і на базарі по 75 грн.
Завуч
Конкретно.Крым.Керчь: нет в городе учебников по английскому 10 класс стандарт, раздали по 3-4 учебника для профильных классов украинской филологии 11 класс, экология-2-3 учебника на школу и список можно продолжать. А на методкабинеты пусть не валят, они что получают сразу все раздают.
MATEMATUK
худоба вміє тільки мичати, раб тільки жалітись. вот ви і жалієтесь на форумі замість того щоб заявити в кабмін. 0 800 507 309
вчитель
навіщо вчителю та учням підручник? нехай навчаються з чого тільки можуть, купують підручники на базарах, бо вони там вже є з різних предметів та по різних профілях. А міністерство працює над вигадуванням нових форм контролю та засобів заробітку і збагачення, ЗНО з англ. мови зоорієнтоване на учня, який досконало володіє мовою, а як цього досягнути навіть без підручника, не говорячи про сучасне програмне забезпечення?
Дарья
Это всё враньё! Я учусь в 11 классе, как всегда учебники ждём по пол года, а в прошлом году (в 10 классе), так английского и не дождались и весь год учились на пальцах! А на данный момент пришли только экология, химия, биология,украинский и геометрия, остального нет и неизвесно когда будут!А в этом году здавать ЗНО...И как его здавать?Если книг нет! По английскому, что бы хоть по чему то заниматся, класс решил купить книги (стоимость каких по 100 грн каждая, благо что покупаем 1 на двоих). И о каком безплатном образовании идёт речь? Учителя не знают по каким материалам нас учить и готовить к вузам!
Мукачево
Нема ні алгебри, ні світової літератури, ні інформатики, ні психології, ні людина і успільство. м. Мукачево Закарпатська обл. ми хочаб раді що правознавство прийшла книга профільний рівень так як у нас профільний клас, бо в 10 класі вона взагалі не дойшла навіть в травні не було))))))))
MATEMATUK
Для Мукачево: 0 800 507 309
Коментувати
samoilov11@mail.ru
Вайлен діло каже. Телефонуйте в кабмін. Чого ви тут нюні розпускаєте ? 0 800 507 309
Мама
Київська область В минулому проці профільний математичний клас весь рік провчився без підручників математики. В цьому році ситуація повторюється. Математики так і немає, а дітям здавати екзамен по профілю.
Информатика
Информатика - нет ни одного учебника. Донецк
мама-вчителька
11 клас:історія України-жодного,всесвітня історія-жодного,українська література-жодного,хімія-жодного,світова література-жодного, англійська мова-жодного...Закарпаття
Учителька
Я так розумію, що моя школа потрапила в ці 0,25%, де підручників нема. На 11 клас українська мова прийшла в недостатній кількості, не те що вчителю не вистачає, не всі діти отримали, а підручники з української літератури - це наша,мабуть, нездісненна мрія.
jfghkjf
Повний "бєспрєдєл"!!!!! Вінницька обл. алгебри 11 ще досі немає, англійська 10 і думати забули
Злая мама
Кривой Рог,гимназия,11класс-учебники из расчёта один на двоих.И так все годы учёбы!!!
Марія
Для Злая мама: Енергодар , гімназія, теж підручники не всі, а із тих, що є, деякі оди на двох
Коментувати
Елена
В г. Антраците Луганской области ни один профессиональній лицей не получил ни по одному предмету учебники 11 класса. А за 10 класс получили по 1-15 учебников на всех учащихся. Ну и как обучать детей подскажите
Olga
Для Елена: На Волині ситуація з підручниками точнісінько така ж, як і у вас...
Коментувати
sergey1979
Усе вірно , наше МОНУ забезпечить 100% підручниками школи. В середньому по одному підручнику на школу. І скажіть потім що не виконали... А календарне з англ.мови потрібно написати на 1 вересня :(
Бердянськ
У 10 класі не було всіх підручників. Профільний економічний клас так і не отримав підручників з економіки.Зараз в 11 отримали тільки 5: геометрію, фізику, хімію, біологію, укр. мову.
rita
11 класс а многих учебников нет. в том году не дали Немецкий и Английский, так и в этом году он даже не пришел. о чем идет речь?
Ольга.
Тернопільська область також не отримала всіх підручників за 11 клас , а за 10 тільки з деяких предметів і не всім учням вистачає