Кириленко вимагає від Азарова втрутитися в ситуацію з нестачею шкільних підручників

В’ячеслав Кириленко звернувся з депутатським запитом до прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням сприяти забезпеченню шкіл підручниками

Кириленко вимагає від Азарова втрутитися в ситуацію з нестачею шкільних підручників

Зокрема, у своєму запиті народний депутат наголошує на незадовільній роботі освітнього відомства на чолі з міністром освіти Дмитром Табачником у питанні друку та доставки підручників.

"До 1 вересня на місця не надійшли всі найменування підручників, а ті що надійшли, є не в повному обсязі. В залежності від регіону України рівень забезпечення підручниками становить від 50 до 90%", - йдеться у запиті.

На переконання Кириленка, це свідчить про вкрай незадовільну організацію Міністерством освіти підготовки, друку, розподілу та доставки підручників на місця.

"Це, в свою чергу, не дозволить вчасно розпочати навчальний процес у школах", - стверджує народний депутат.

За його словами, ця ситуація нагадує минулорічну історію, коли діти також не були вчасно та в повному обсязі забезпечені підручниками.

"Як у таких умовах учитель зможе організувати навчальний процес, а діти здобувати належні знання? Хоча Кабмін цього року вчасно виділив гроші на друк підручників. Це свідчить лише про невміння Табачника професійно виконувати свої обов’язки", - впевнений Кириленко.

Необхідно зазначити, що Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомив про виконання державного замовлення з видання підручників для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За інформацією Інституту, станом на 1 вересня 2011 року загалом було видруковано 5 085 866 примірників підручників, а до обласних книжкових баз доставлено 4 119 426 екземплярів.

Як повідомлялося раніше, доставку підручників для 11 класів до обласних управлінь освіти планувалося завершити до 28 серпня 2011 року. Про це, наприкінці серпня, під час проведення презентації підручників в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету ім.Т.Шевченка, сказав міністр освіти і науки Д.Табачник.

Освіта.ua
09.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
хризолит
учебников действительно не хватает родители хотели купить директор запретила ссылаясь на Закон о коррупции в образовании вот вам и перегиб
Учитель
Дніпропетровська область, Солонянський район. Отримали підручники не в достатній кількості. Замовлення робили на одних авторів, отримали зовсім не те; замовляли по кількості і на вчителів... і що? Вчителі без підручників На 10 клас ще досі немає всіх підручників... Ця брехня про забезпеченність вже в печінках сидить
ОленаОлена
Сьогодні 9 вересня, а мій клас з 26 учнів без підручників з англійської мови. Вимагають купити. м. Миколаїв
Юрий
Для ОленаОлена: У вас хоть є що купляти наші навіть програми не знають , ми сидемо тупо повторюємо і все !
Коментувати
Наталья
Запорожье , Сечивой коллегиум -интернат.Второй год подряд сталкиваемся,мы,родители с проблемой нехватки для детей учебников по французкому языку за 5,теперь уже за 6 класс.Школа не приобретает, а купить не все могут.Что делать!!!!!!!????????????????
Oksana
Кіровоградська обл: отримали 11 клас фізику (не відповідає рівню) і математику. І все.
Юрий
А можно хотя б выставить электронные версии учебников ?
Галина
хочу додати, що в цоьму році всі підручники вже є для 11-х класів і з російською мовою навчання, і з україською. Щиро дякуємо всім, хто до цього причетний, особливо Табачнику. Терпіння йому та міцного здоров,я
Галина
цікаво, чому не підіймали це питання в минулому році, коли підручники для 9 класу прийшли у січні 2011року, діти вже провчилися ціле півріччя, а тепер він хвилюється за школярів. Аби вставити палки в колеса. Зайве.
Ковель
Підручників не те що для 11 класу не має, немає також і для 10 хоча вже рік пройшов. Хоча всі звітують що все нормально. Кого обманюємо?
Вчитель
Така ж ситуація з 8 і 9 класами
вчитель
А десятикласникам що робити? Підручники мають тільки половина дітей, оскільки минулого року дітей було менше, а підручників прийшло ще менше. Навіть на базарі немає. Як діти мають вчитися?
Володимир
Не снимая вины с Табачника надо сказать Кириленко,что к чему не прикоснется его фракция то все идет прахом. Так , что пусть проходит с миром.