Міжнародний молодіжний табір SMART

Громадська неприбуткова організація "Центр європейських ініціатив" запрошує молодь віком від 10 до 17 років взяти участь у вересневій сесії Міжнародного молодіжного табору SMART

Міжнародний молодіжний табір SMART

Завдання проекту – підвищення рівня знання іноземних мов і навичок спілкування, розвиток лідерських якостей та розширення кругозору у молоді.

Тема вересневого табору - "International Crafts". У програмі табору: заняття англійською мовою з іноземними волонтерами; майстер-класи з виготовлення національних сувенірів народів світу, музичних інструментів, масок тощо; ігри з розвитку лідерства та навичок роботи в команді; квести, конкурси, дискотека.

Заняття у SMART проводяться англійською мовою іноземними волонтерами та професійними викладачами. Можуть також проводитись спеціалізовані сесії іншими мовами (німецькою, французькою, польською тощо).

Усі учасники отримають сертифікати про участь, а також зможуть забрати на згадку сувеніри, виготовлені своїми руками.

Для участі у SMART ви можете заповнити он-лайн анкету. Останній термін реєстрації: 21 вересня 2011 року.

Захід відбудеться 23-25 вересня 2011 року.

Більш детальну інформацію про міжнародний молодіжний табір SMART ви можете дізнатися на сайті "Центру європейських ініціатив" за посиланням http://www.eu.sumy.ua/mizhnarodnii-proekt-smart/

Освіта.ua
09.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів