Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Дитячий екологічний конкурс "Еко ідеї зі всього світу 2011"
Дитячий екологічний конкурс "Еко ідеї зі всього світу 2011"

Благодійна організація "Фонд Братів Кличків" проводить дитячий екологічний конкурс, в рамках якого підростаюче покоління має можливість поділитися власними ідеями про захист довкілля

Дитячий екологічний конкурс "Еко ідеї зі всього світу 2011"

Мета проекту "Еко ідеї зі всього світу 2011" — виховання у дітей дбайливого відношення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем.

У рамках проекту проходить конкурс "Щоденник про захист довкілля". Відповідно до умов конкурсу, маленькі учасники разом зі своїми батьками можуть зобразити свої ідеї у спеціальному Еко-щоденнику.

Минулого року більше тисячі хлоп’ят та дівчат з 93 київських шкіл підхопили ідею захисту природи. У своїх Еко-щоденниках вони торкнулися тем екологічного транспорту, створення шпаківень, насадження дерев та кущів тощо. Переможці конкурсу на найкращий Еко-щоденник про захист довкілля у 2010 році отримали у подарунок подорож до Японії.

Цьогорічний конкурс триватиме з 1 по 16 вересня 2011 року. Переможців буде визначено наприкінці вересня 2011 року. Автор найкращої екологічної ідеї у супроводі свого куратора візьме участь у всесвітньому конкурсі еко ідей, що відбудеться в листопаді 2011 року у Парижі.

Також, школа, в якій навчається переможець конкурсу, отримає у подарунок інтерактивну електронну дошку для використання у навчальному процесі.

Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті благодійної організації "Фонд Братів Кличків" за посиланням http://www.klichkofund.org.ua/news/index/id/87

Освіта.ua
08.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Прес-служба
Визначено переможців дитячого екологічного конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ 2011" 12-річна Катерина Коверенко стала переможницею екологічного конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ». Цікава та яскрава робота дівчини як найкраще відповідає умовам цьогорічного конкурсу Компанії Panasonic та Фонду Братів Кличків» (http://klichkofund.org/eco/index2.html). У своєму ЕКО-щоденнику Катерина торкнулася таких важливих тем, як ефективне використання води, збереження лісів, запобігання шкідливим викидам в атмосферу, наголосила на роздільному збору сміття. Свої ідеї переможниця проілюструвала яскравими малюнками. «Якщо кожен українець посадить хоча б одне деревце, то наша країна стане зеленішою. Треба почати їздити на електромобілях та велосипедах, які не забруднюють повітря. Чому ми не використовуємо дощову воду в побуті та не...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!