Підручники надруковано вчасно, проте доставка триває

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомив про виконання державного замовлення з видання підручників для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Підручники надруковано вчасно, проте доставка триває

За інформацією Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, до початку нового навчального року підручники для 11 класу було надруковано в повному обсязі.

Порівняно з минулим роком фінансування і видання підручників розпочато на 3 місяці раніше, а забезпечення підручниками учнів 10-11 класів здійснювалося відповідно до контингенту в межах виділеного фінансування, йдеться в повідомленні інституту.

Зокрема, до 1 вересня було надруковано 127 назв підручників для 11 класу загальним тиражем 4 млн 768 тис. 314 екземплярів на суму 104 705,0 тисяч гривень.

Також, додатково було видано 20 назв підручників для 10 класів загальним тиражем 317 тис. 552 екземпляра на суму 6 226,3 тисяч гривень.

Доставку підручників було організовано до обласних управлінь освіти, на це було витрачено 705,5 тисяч гривень.

На резервний фонд навчальної літератури було витрачено 450 тисяч гривень. Окрім того, видавництвам було виплачено борг за друк підручників для 10 класу у 2010 році у сумі 705,5 тисяч гривень.

Як повідомили в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти, станом на 1 вересня 2011 року загалом було видруковано 5 085 866 примірників підручників, доставлено до обласних книжкових баз 4 119 426 підручників. Решту підручників передбачається доставити до 9 вересня 2011 року.

Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти всіх учнів, підручники перекладено мовами національних меншин з таких навчальних предметів: математика, хімія, фізика, біологія, інформатика, всесвітня історія.

У 2011 році видано 34 підручники російською мовою, а також 36 оригінальних та перекладних підручників угорською, румунською, молдовською, польською та кримськотатарською мовами, що на 20% більше порівняно з минулим роком, зазначають у Інституті інноваційних технологій і змісту освіти.

Як повідомлялося раніше, доставку підручників для 11 класів до обласних управлінь освіти планувалося завершити до 28 серпня 2011 року.

Про це, наприкінці серпня, під час проведення презентації підручників для 11 класів в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету ім.Т.Шевченка, сказав міністр освіти і науки Д.Табачник.

Освіта.ua
05.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
денис
на 13.11.2011 к нам ещё не приходили учебники по химии 11кл.
Занепокоєний
А як же підручники з біології для профільного рівня 10 та 11 класи? Наприклад, російською мовою.... Вон хоч коли-небудь будуть?
Oksana
Кіровоградська обл - підручників з англ мови для 11 і 10 немає.
Лео
Вчора отримали підручники 11 клас з фізики та хімії . Недостатня кількісь і замість академічного рівня отримали стандарт. Начальство заборонило шуміти.
Маргарита
Підручників катастрофічно не вистачає. Директор школи заборонив видавати підручники 10-11 класів вчителям. В 11 класі взагалі відсутні підручники з інформатики, іноземної мови. Ділили підручники жеребкуванням. Сміх та й годі. Хоча більше хочеться плакати. ЯК НАВЧАТИСЯ ???? В минулому році для 10 класу можна було хоча б з Інтернету скачати електронні версії. В цьому ж і цього шансу позбавили... Набридля брехня і окозамилювання.
man
Харків. технікум. Навчаються 100 учнів 11 класу. Підручників 7 найменувань по 5 примірників!!!! На складі сказали: "І не чекайте. Для ВНЗ І-ІІ рівня не буде підручників. Люди добрі! Учні є, програма є, а підручників немає?!!! Підтримую: нехай працівники Міністерства збирають інформацію про забезпечення підручниками у шкільних бібліотеках.
Світлана
так що, шановні працівники Міністерства, поїдьте на місця, спитайте не чиновника, а бібліотеаря, які підручники школа отримала і в якій кількості, а то нам знову здається, що хтось краде державні кошти, намалювавши на папері одні цифри і отримавши під них кошти, а видрукувавши менше, ніж написано у звіті.
Світлана
хіба це отримали підручники, коли те, що отримали для 11 кл - це 1 підручник на двох, а учителю підручник зовсім не видається. і як працювати? Навіть, якщо хочеш купитии ( хоча на учительську зарплату це недешево), то їх ще немає у продажу. І що робити, коли у минулому році в 10 кл. було 23 учні, а в цьому - 30! Як пояснити батькам, що підручників не вистачає, адже Міністр заявив, що 1 вересня підручник лежатиме у кожного (!) учня на парті. А 10 кл. досі немає ні укр.мови, ні історії України, то в якій країні ми живемо, якщо навіть з цих дисциплін підручники не видруковані!!! Але дуже приємно, що 36 підручників видруковано декількоми мовами. То виходить, що знання укрмови та історії України не є обов'язковим, а чому ж тоді саме з цих предметів у першу чергу і ДПА, і ЗНО?!!!
Іван
Не брешіть! Їх немає.Є три види підручників і все.