Перший урок навчального року буде присвячений 20-й річниці незалежності

Навчальний рік школярів розпочнеться єдиним першим уроком на тему "Україна - наш спільний дім"

Перший урок навчального року буде присвячений 20-й річниці незалежності

Після проведення урочистих загальношкільних лінійок, що традиційно присвячені Дню знань, учні всіх українських шкіл розпочнуть навчальний рік з єдиного першого уроку, що буде присвячений 20-ї річниці незалежності України.

Учителі шкіл ознайомлять учнів з основними державотворчими подіями щодо становлення незалежної України, засадами демократичного та суспільного ладу нашої держави, її досягненнями за останні роки, а також закріплять знання про державну символіку, про такі поняття, як народ, нація, етнос, держава, громадянин, громадянські права й обов'язки.

Головною метою проведення єдиного уроку стане зміцнення громадянських позицій учнів, формування ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім'ї, самого себе, почуття особистої відповідальності за долю своєї держави й українського народу.

Окрема частина першого уроку буде присвячена прийняттю Конституції, як Основного Закону України. Увагу учнів буде зосереджено на основних статтях Конституції, характеристиці державної символіки, інформації про історію виникнення та значення Державного Прапору України, Державного Гербу України, Державного Гімну України.

У методичних рекомендаціях Міносвіти наголошується, що метою проведення єдиного уроку є перш за все формування в учнів почуття патріотизму, розкриття історичного значення проголошення незалежності України.

Освіта.ua
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів