Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Голова КМДА ініціює створення столичного стандарту освіти
Голова КМДА ініціює створення столичного стандарту освіти

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запропонував відпрацювати столичний стандарт загальноосвітньої школи ХХІ століття

Голова КМДА ініціює створення столичного стандарту освіти

З такою пропозицією він звернувся до батьків та педагогічних колективів столиці. На думку Олександра Попова, у Києві назріла необхідність переглянути існуючі стандарти освіти та виховання.

Попов підкреслив, що якісний розвиток освітньої галузі може бути ефективним тільки на базі досвіду та пропозицій вчителів, учнів і батьків, їх бачення перспектив загальноосвітньої школи.

"Аби вивести Київ у лідери серед Європейських столиць, нам необхідно підняти рівень виховання та освіти у навчально-виховних закладах міста, від садочків до старшої школи. Для цього, перш за все, необхідно визначити стандарти підготовки. Ми маємо сформувати столичний стандарт освіти, який стане взірцем для всієї країни", – сказав Попов.

Він запропонував об’єднати зусилля педагогічних колективів та батьків з метою розробки й реалізації програми реформування галузі, що відповідатиме потребам сьогодення.

Освіта.ua
30.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Текст знайшла тут pto-kyiv.com.ua
Мама
Ознайомилась з стандартом..... Все нібити нічного, АЛЕ!!!!! Виникає єдине питання - "За чиї кошти буде впроваджено всі новітні ідеї!!!!!!" Взяти хочаб клімат-контроль в кожному класі - це де держава візьме такі кошти?! Автори що знужаються над населенням?! А Мультимедійний комплекс в кожному класі!!!!!! А ноутбук кожному вчителю!!!!!!!!!!!!!!! Це що знову все за кошти батьків?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПЕРЕСТАНЬТЕ !Набридло! А от заробітню плату вчителям справді слід переглянути в бік збільшення, це справді доречно!!!!! І взагалі, складається враження, що писали "Стандарт.." люди далекі від реалій сучасного життя. Я згодна допомагати школі, але не на всю зарплату..
Олена
Як можна обговорювати стандарт, якщо не можливо найти його текст. Якісь совдеповські мєтоди. Я мама двох дітей. Дуже хочу почитати, що напридумували.
Учитель
Предлагаю в качестве основополагающего стандарта: зарплата учителя не ниже 5000 гривен (выше можно). Без него можно не продолжать. Коллеги, голосуйте!
оленка
Для Учитель: согласна !!!!!!!!!!по крайней мере буду знать за что я работаю,а то на смех людям приношу домой 1200 грн.А наши депутаты проживут на такую зарплату?????????????????сомневаюсь!!!давят-давят со всех сторон,налоги,и т.д. и т.п. наболело.....
nezrozumiliy
Для оленка: Для Учитель: Я теж згоден-це мінімум.Щоб педагог був найпристижнішою спеціальністю в Україні
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!