Школи мають отримати всі автобуси у наступні два роки

Програма забезпечення навчальних закладів України шкільними автобусами має завершитися до 2013 року

Школи мають отримати всі автобуси у наступні два роки

Таке доручення озвучив прем'єр-міністр Микола Азаров на розширеній колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту "Про підсумки розвитку загальної середньої і дошкільної освіти в 2010/11 навчальному році та завдання на 2011/12 навчальний рік".

"Цього року ми виділили великі гроші на програму "Шкільний автобус". Наступного року також будемо виділяти великі кошти. Нам треба не розтягувати цю програму і в 2012-му році повністю її закінчити. А надалі лише оновлюватимемо транспорт там, де це буде необхідно", - запропонував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що програму "Шкільний автобус" було впроваджено ще в 2003 році, але протягом 2008-2009 років за рахунок державного бюджету не було придбано жодного шкільного автобуса. Фінансування відновили у 2010 році, тоді до сільських шкіл надійшло 170 автобусів.

Цього року виділено кошти на придбання 220 автобусів за рахунок державного бюджету та близько 400 – з місцевих бюджетів.

Як повідомив раніше міністр освіти Дмитро Табачник, перші шкільні транспортні засоби, які було придбано за рахунок державного бюджету, надійдуть до шкіл наприкінці серпня.

Шкільні автобуси, які було придбано за кошти місцевих бюджетів, надійдуть в основному у вересні.

Укринформ
29.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів