Конкурс для шкіл "Розуміємо права людини"

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує шкільні заклади взяти участь у конкурсі на участь у семінарі навчального курсу "Школа – територія прав людини"

Конкурс для шкіл "Розуміємо права людини"

Курс є навчальним заходом всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, психологи, соціальні педагоги, директори чи заступники директорів шкіл, які готові розвивати підходи до управління школою, організації навчально-виховного процесу на принципах прав людини і демократії.

Семінар є складовою навчального курсу, в якому матиме змогу взяти участь школа. Семінар проходитиме з 7 по 13 жовтня 2011 року у м. Чернігів.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку.

Претендентами на участь у цьогорічному конкурсі не можуть бути учасники минулих заходів програми "Розуміємо права людини".

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми необхідно на сайті організаторів.

Також, учасники мають надати лист від навчального закладу, що підтверджує готовність школи брати участь у всіх етапах та заходах курсу, інформацію про навчальний заклад, короткий опис роботи школи у сфері утвердження поваги до прав людини.

Конкурсні документи необхідно надати не пізніше 20 вересня 2011 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті організаторів за посиланням http://edu.helsinki.org.ua/

Освіта.ua
22.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olga Tolokneeva
За положенням конкурсу п. 9.1. Всі учасники Конкурсу нагороджуються дипломами учасників Конкурсу. Лист про те, що моя розробка допущена до участі в конкурсі мені у листопаді надходив. Як мені отримати мій диплом учасника? ПІБ: Толокнєєва Ольга Володимирівна.
Olga Tolokneeva
Для Olga Tolokneeva: Дякую організаторам, диплом нещодавно надійшов на адресу школи, в якій працюю.
Коментувати