КМДА має намір повернути 20% надбавку столичним вчителям

За два дні чиновники Київської міської державної адміністрації (КМДА) мають знайти 20 млн гривень для додаткового фінансування столичних педагогів

КМДА має намір повернути 20% надбавку столичним вчителям

Таке доручення дав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов своєму заступникові Русланові Крамаренку під час розширеного засідання колегії КМДА.

Теоретичний спосіб розв’язання проблеми необхідно віднайти до четверга, щоб на наступній сесії міської ради ухвалити рішення щодо додаткового фінансування працівників освіти.

Також, начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова розповіла, що адміністрація планує звернутися до депутатського корпусу з пропозицією повернути 20% надбавку вчителям, щоб практично підтримати столичних педагогів так, як це було раніше.

За словами Віри Горюнової, в 2011 році виділено 164 млн грн на матеріальне стимулювання педагогічних працівників.

УНН
16.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Хочу до Києва. може щось і нам перепаде.
Володимир
Так мова про доплату з місцевого бюджету, він у Києві більший. Кияни отримують найвищі зарплати в Україні й відповідно сплачують найбільші податки, так от частину з зібраних місцевих податків й обіцяють вже вкотре платити, як 20% доплату вчителям. Зарплата вчителів найнижча в Києві порівняно з зарплатами інших киян.
Буратино
Это все разговоры, чтоб остальные завидовали. А вообще обещают всем учителям целых 170 грн добавить к концу года! Думайте, как вы их потратите!
nezrozumiliy
А чого тільки київським? А інші області?В Києві і так високі зарплати та дишевші ціни,чим по Україні,і їм ще надбавка,зате в інших областяїх нема надбавки,і ціни дорожчі.Можливо потрібно врегулювати однакову зарплату всій Українї для вчителів?
Натали
как же повезло киевским учителям!!!