Міносвіти Криму створить єдиний освітній інтернет-портал автономії

В рамках проекту кожний навчальний заклад, а також відділи та управління освіти отримують можливість створити власний повноцінний сайт

Міносвіти Криму створить єдиний освітній інтернет-портал автономії

Про старт проекту повідомила Міністр освіти і науки, молоді та спорту Криму Віталіна Дзоз.

За її словами, створення інтернет-порталу дозволить користувачам мережі Інтернет познайомитися з докладною інформацією про будь-який кримський навчальний заклад або орган управління освітою.

Кожен сайт буде містити електронні шкільні щоденники, класні журнали і розклад уроків. Більше того, тут же будуть розміщені блоги, форуми, електронна бібліотека, повідомляють у Міносвіти автономії.

Освітній портал має спростити роботу педагогів і надати можливість швидко проводити повний моніторинг поточної успішності учнів, а також легко створювати різні звіти, рейтинги успішності школярів.

     

Міністр освіти Криму Віталіна Дзоз зауважила, що даний проект є унікальним не тільки для автономії - вперше в Україні створюється єдиний освітній інтернет-портал, що об'єднує всі навчальні заклади. Сьогодні в жодному іншому регіоні країни такі ідеї реалізовані не були.

Вона також зазначила, що всі підключення і сервіси, включаючи реєстрацію шкільного сайту, його хостинг і підтримка надаватимуться абсолютно безкоштовно для навчальних закладів усіх типів і форм власності, а також усіх користувачів порталу.

"Мова йде про те, що в мережі Інтернет стане можливим проведення дистанційних курсів, вчителі зможуть перевіряти, як учні засвоюють пройдений матеріал та спілкуватися за допомогою персональних повідомлень та форумів. Крім того, в порталі існує вбудований сервіс для проведення Інтернет-конференцій", - підкреслила В. Дзоз.

У Міністерстві освіти Криму також підкреслили, що відомство активізує роботу з проведення серії майстер-класів для вчителів "З комп'ютером на ТИ", адже використовувати портал в своїй роботі зможуть грамотні користувачі, які володіють навичками роботи в Інтернеті.

Нагадаємо, впровадження ІКТ в навчальний процес, є одним з приоритетних напрямів, проголошених державою в сфері реформування освіти.

Нині кількість учителів, які володіють комп’ютером на рівні користувача, становить близько сорока відсотків. Профільним міністерством вже надано низку рекомендацій щодо навчання вчителів основам інформаційно-комунікаційних технологій.

Освіта.ua
29.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Игорь
Да кстати название проекта klasnaocinka. Адрес сайта http://klasnaocinka.com.ua/
Игорь
На данный момент как раз с компьютерами в школах, по крайней мере в наших проблем нет, а вот с интернетом есть, так как сельские школы достаточно тяжело оборудовать доступом в интернет ведь провайдеров интернета (проводного) там просто напросто нет и это составляет проблему. Реализовать проект обязан ответственное лицо учебного учреждения. На данный момент за проект взялись действительно серьезно.
Крымский учитель
Интересно, кто будет реализовывать этот прект? Как всегда - учителя, в свободное от работы время?
Прохожий
Этих проектов, как собак нерезанных развелось. И главное, все рассказывают, какие они уникальные и т.д. Уважаемые авторы статьи, вы бы хоть написали название проекта, или это тайна под семью замками? Хочется узнать, кто же покорил Крым.
Іван
В Криму хоч і багато комунізму,але деякі нововведення доволі прогресивні.Особливо скарги батьків та дітей на різних сайтах.Йдуть такі розборки - мало не покажеться. В інших регіонах,пиши не пиши,і оком не моргнуть!
Андрей
Ну что за бред! Впечатление такое что перегрелись. До конца 2011 года у каждого учителя должен быть компьтер и, сответственно, подсоединение к интернету. За чей счет? На ремонт школы ни копейки, а приезжают с претензиями - медленно идет ремонт. Это так:"Хочешь быть летчиком - купи себе самолет; моряком - корабль; учителем - компьтер."