Висока якість освіти - головний критерій хорошої школи

На думку більшості українських громадян (73,2%), висока якість освіти - головна вимога до хорошій школі

Висока якість освіти - головний критерій хорошої школи

Про це свідчать результати телефонного опитування "Проблеми шкільної освіти", проведеного Інститутом Горшеніна.

Також, близько половини респондентів назвали головними критеріями гарної школи висококваліфікований педагогічний склад (55,2%) і хороше матеріально-технічне оснащення (50,1%). Безкоштовне навчання - важливий критерій для 42,8% опитаних українців.

Гарантія вступу випускників даної школи до вузу є головною вимогою до школи у 41,3% українців, а наявність додаткових розвиваючих занять - у 30,2%.

Добре поставлена в школі виховна робота важлива для 27,4% респондентів, шанобливе ставлення до учнів - 26,8%.

Для кожного четвертого респондента (25,3%) вкрай важлива безпека в школі. Разом з тим, вимоги до якості спортзалу і наявності спортивних секцій висувають 8,3% українців.

Інші вимоги до школи пред'являють 3,3% респондентів, а 2,1% опитаних важко відповісти на це питання.

Опитування "Проблеми шкільної освіти" проводилося Інститутом Горшеніна з 3 по 5 липня 2011 року. Всього, згідно з випадковою вибіркою, було опитано 1000 респондентів, в сім'ях яких є діти дошкільного та шкільного віку, у всіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%.

Освіта.ua
07.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЛПТ
А любопытно было бы узнать, кто именно будет предоставлять это самое высокое качество образования? Загляните на сайт "vstup" и посмотрите, кто претендует на получение профессии учителя - тестовые оценки - 150, 160 баллов - троечники с последних парт! Более-менее образованные нынедействующие учителя за миску похлёбки тоже не собираются на птоотгоне и разрыве аорты одаривать жаждущих знаниями - проще обзавестись группой частных учеников... .
!
Для ЛПТ: отут і я погоджуюсь. От тільки проблема в тому, що власних учнів (які просяться) брати не можу. А іншим їздити далеко. От і вирішуй як вийти їз ситуації.
Коментувати