З’їзд освітян має бути проведений на початку навчального року, - Янукович

Президент України Віктор Янукович вимагає від міністра освіти і науки Дмитра Табачника провести на початку навчального року Всеукраїнський з’їзд освітян

З’їзд освітян має бути проведений на початку навчального року, - Янукович

Про це Глава держави заявив під час засідання Громадської гуманітарної ради зазначивши, що відповідне рішення про проведення з’їзду освітян було прийнято раніше, але захід досі не відбувся.

"Готуйте це на початок навчального року. Готуйте з’їзд, порядок денний – я також хочу на нього подивитися. Я вважаю, що ми повинні розглянути цей порядок денний на Гуманітарній раді: про що там йтиме мова... Для "галочки" це буде зроблено, чи для справи", – сказав В. Янукович.

Президент нагадав, що Держбюджет-2012 прийматиметься у першому читанні саме у вересні, відтак на з’їзд треба готувати питання, які б уряд міг врахувати при підготовці кошторису держави на наступний рік.

"Нічого не треба відкладати, – сказав Президент, звертаючись до Д. Табачника. – До вересня ще два місяці, і треба працювати. Два місяці вам і вашій команді. Ви втратили вже багато часу. І майте на увазі – терпіння небезмежне".

Глава держави закликав учасників засідання "не заговорювати будь-які проблеми", а рухатися до їх вирішення.

"Після розмов треба діяти. Я хочу з однієї сторони попросити вас, з іншої – попередити: всі, хто дає тут завдання, повинні себе побачити. Не давайте завдання – пропонуйте, що треба робити, та дійте. Повчати навчилися багато хто. І майте на увазі – я спитаю. Розмова буде коротка", – сказав Президент, наголосивши, що звертається насамперед до держслужбовців.

Освіта.ua
30.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ого)))
Оце так конкретна розмова, конкретного презедента до конкретного міністра....Насмішили...
!
А на кой ляд он в начале года? Потом чё, цельный год обговаривать будут? А выполнять когда? А задачи перед ентим съездом какие ставить будут? А КТО поедет? Как выбирать станут? А зачем нам съезд вообще? Оправдать работу министерства:"Одобрямс и утверждамс." Вот бы где узнать об этом!
Вчителька-читач
Добре, що під час відпусток не збирає. Дає відпочити
Коментувати
Ой!
Да вы что, действительно собрались «выполнять решения партии и правительства»?!!
PR
На съезд учителей надо делегировать. Значит на августовских конференциях будете поднимать руки за шавок, а вы не поднимайте, не голосуйте за тех, кто будет одобрямс делать. Я, например, не подниму руку за кандидата от начальства. И вы не поднимайте. Они все равно поедут, но хоть какой-то страх все-таки в заставит их не молчать .
зауч
Справді ,хоеться ,щоб на з;їзді прозвучали проблеми школи,а саме -фінансування,обмеженість прав директора,зміст програмового матерілу,про кількість обов"язкових предметів та години,що на них відведенні
Маша
І хто буде на тому Табачниківському з'їзді, одні чинуші - жодного вчителя, ну може парочка заслужених-перезаслужених та "звєздящіх". Масовий "одобрямс" і жодної гострої теми, зато утопічна маячня про ІКТ за нащі грощі. А хотілося широкого масового обговорення проблем освіти, хоча б на цьому сайті, щоб таки почули. Може тоді хоч документація зменшиться, ну треба ж думати про екологію, скоро на відписки знищимо всі дерева.
Аля
хотіла б я подивитись,чи написав би наш Вітя хоча б на 124 хочаб один тест,ХА-ХА-ХА!А насправді дуже сумно ,аж до сліз...
Просто учитель
Як завжди наговорив кучу всього і нічого не зрозуміло....
Кмітливий читачПродвинутий вчитель
Для Просто учитель: Це вам не зрозуміло, а їм все дуже добре зрозуміло. Не про вас там мова, вони там про своє, що ближче до тіла!
Коментувати