Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Видання підручників для 11 класу у цьому році розпочато на 3 місяці раніше
Видання підручників для 11 класу у цьому році розпочато на 3 місяці раніше

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту повідомляє, що, у порівнянні з минулим роком, фінансування та видання підручників розпочато на 3 місяці раніше, внаслідок чого уже сьогодні всі області отримали плани завозу підручників

Видання підручників для 11 класу у цьому році розпочато на 3 місяці раніше

Задля цього відповідними структурними підрозділами міністерства було здійснено усі необхідні заходи для прискорення видання підручників: проведено наради з видавництвами, що отримали державне замовлення на видання підручників, керівниками поліграфічних підприємств та перевізниками, проавансовано видання підручників для учнів 11 класу, повідомляє прес-служба міністерства.

Міносвіти звітує, що станом на 17 червня 2011 року було отримано погодження у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України на видання 147 назв підручників, укладено 124 угоди з видавництвами.

Також, видання 124 назв підручників для учнів 11 класу було проавансовано на 70%. Для порівняння, минулого року, за інформацією станом на 16 липня, вдалося проавансувати видання 57 найменувань підручників із запланованих 143-х.

Таким чином, профільне міністерство планує забезпечити учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів підручниками до 1 вересня 2011 року.

Крім того, з метою своєчасного виконання державних програм друку підручників та книг за державні кошти, вдосконалення реалізації державної політики у поліграфічній сфері, забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету було створено фонд офсетного паперу.

Освіта.ua
26.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вася(березнеговатое)
Ой, я вас уверяю, это просто пустые слова, которые звучат многообещающе!!! Поверьте ОНИ могут только словом, а не делом!!
Аля
У нас тоже многих учебников не было. А те которые были под программу не подходили.
Анна
Ой, вибачайте, минулого року теж казали: до жовтня всі книги у 10 класу будуть! Потім казали-до грудня, а потім взагалі замовкли-мабуть ,соромно. Ми довчились у 10 класі без книг по Історії України ,Всесвітній історії, анг.мові, правознавстві, зарубіжній літературі та без деяких інших. не знаю, чи прийшли вони хоч зараз, сумніваюсь. сумніваюсь і в тому, що в вересні нам видадуть усі підручники. Час покаже.
!
І у нас багатьох підручників для 10 класу НЕ було.
INNUSJA
А підручники 10 класу коли давати будуть? Невже інші школи вже отримали? у нас іноземної мови до закінчення навчального року так і не було.
Serhiy Romanov
так, так, поспішайте хоча б цього року)))
учень
Якби підручники купували школи, а не примусово завозили з Києва,то лабуди б не купили,і погані підручники самі собою "всохли б".А так безкоштовні припадають пилюкою,а той,хто хоче вступити до ВНЗ-купує інші.
Олька
Учитесь по "Cutting edge",и будет вам счастье! Вот,что нужно место Плахотника!
Ольга Крым
Для Олька: Так это я к тому зачем печатать неподходящие учебники.Тратить гос деньги?
Кристина
Для Олька: Мы учебники не покупали, хотя половину так и не дождались. Учились с помощу интернета. Только по англ. купили и заплатили 180 грн.
Коментувати
oksana
10 кл английский не получили, как быть в этом году? А рекомендовать-то можно, вот только не покупают почему-то.
Ольга Крым
Для oksana: Так родители и покупают.Вот по алгебре надо категорически Нелин.И вот 2 года подряд ВСЕ купили!Тоже и по английскому Плахотник не подходит!А каждая книга мин.50грн!Так надо разобраться министерству,почему учителя не хотят по ихним учебникам учить!!
oksana
Для Ольга Крым: Так не хотят покупать, говорят, что дорого.
учителюю
Для Ольга Крым: Оленька, такая ситуация по многих школах Украины. Учителя не ищут выгоды для себя, поверьте. Это делается только для деток в целях облегчения изучения материала. Да и мы сами с инета кучу материалов выкачиваем. А издательства учебников - это бизнесссс... что поделаешь... какое министерство, такие м учебники...
Коментувати
Ольга Крым
Не знаю как у кого-у нас в школе учебники дают.Но потом мы по ним не учимся-учителя рекомендуют покупать других авторов.И лежат себе те учебники никому ненужные.Это касается в основном математики английского физики укр яз! А как у других обстоят дела по этому вопросу?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!