Інтерактивний пристрій для проведення уроків

В умовах інформатизації навчальних закладів виникає необхідність поєднувати традиційні техніки представлення наочного матеріалу з демонстрацією цифрових навчальних ресурсів, що стає можливим завдяки інтерактивній приставці, яка поєднує в собі функції звичайної дошки і проекційного екрану

Інтерактивний пристрій для проведення уроків

Саме такі функції виконує інтерактивна приставка Mimio, яка здатна перетворити будь-яку лекційну дошку на інтерактивну. Її використання можливе як на маркерних дошках, так і на традиційних зелених крейдяних дошках.

Інтерактивна приставка Mimio кріпиться до дошки, під’єднується до комп’ютера, а сам комп’ютер – до мультимедійного проектора. Таким чином, система дозволяє працювати у трьох режимах, завдяки чому звичайна дошка є одночасно інтерактивною дошкою, проекційним екраном і копіювальною дошкою.

Також, можливе використання інтерактивного комплексу в автономному режимі. У цьому режимі можна тимчасово обійтися без комп’ютера. Приставка Mimio має вбудовану пам’ять для запису конспектів, які згодом можна скопіювати на комп’ютер.

Разом з інтерактивним комплектом Mimio пропонується програмний пакет Mimio Studio – засіб розробки і збереження електронних дидактичних матеріалів та інструментарій для ефективного проведення занять.

За допомогою Mimio Studio можна створювати власні уроки, малювати, друкувати тексти, робити анотації, імпортувати файли, інтегрувати відео, звуки та флеш-файли.

Інтерактивна приставка Mimio дає можливість застосовувати різноманітні педагогічні методики, зокрема, групову роботу над загальним проектом на одному екрані, забезпечує доступність і зручність використання пристрою дітьми з обмеженими можливостями.

Офіційним дистриб'ютором Mimio в Україні є компанія "Новелла".

Освіта.ua
20.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lepa
У нас в школе есть один проэктор (подарили выпускники), но к нему нужен проектор, а это к директору. В этом году я аттестовывалась: на уроки приходили из районо.Я, конечно выпедрилась: и фрагмент фильма, и презентация, помимо обычной работи - и что в итоге верхнее начальство сказало, что компьтер не нужен - лучше мела с тряпкой ничего нет. Я пенсионного возраста, сама по самоучителю многому научилась. Поначалу очень боялась, а сейчас сама все делаю, презентаии готовы для многих уроков, но применить - одна канитель.Спасибо никто не скажет, а детям нравиться и такие уроки они ждут с натерпенеем. А вобщем-то - все хорошо в меру.
Сочувствующий читатель
Кстати, можно и проекторы, и компьютеры из ДВП делать! Запатентуйте и продавайте! Вот и деньги на ремонт!
вчитель
а в нас у школі дошки самі робимо з двп, які там проектори!!!!!!!! і стелю самі глиною підмазуємо, бо падає дітям на голови , про грошову допомогу ніхто і не мріє, таке враження ,що ми в 47 році
Марина
А в нас у школі у всіх кабінетах проектори, та вже є 4 такі дошки, дуже зручно, і дітям подобається.
swetikccc
Користуватися дошкою дуже легко,. Встановлюєш відповідне програмне і на домашньому і легко робиш уроки(якщо володієш ПК.) Головне тут проектор, зверніть як користувачі попадають під промінь, а от коли у Вас буде короткофокусний, який висить зверху за метр від дошки то Ви не захочете навіть просто писати на звичайній дошці. )))
?
Для swetikccc: Ла я особливо і не пишу. Так, іноді, якщо щось показати потрібно. А от для контрольних. Але їх можна і так надрукувати, щоби легше дітям читалось. А "відповідне програмне", Свєтік, ХТО вчителям встановлюватиме? Вчитель інформатики? Та , вибачне, замордували вони. невже у вчителя вдома власних проблем немає?
Коментувати
?
А я підтримую вчителя. Ну купили в школу проектор. А ХТО стане розробляти все? А в який час? А ХТО стане показувати ? В інших школах НА ВІДКРИТИХ уроках БІЛЯ проектора ЗНАХОДИВСЯ хтось, хто допомогав учителю. Тобто урок проводять ДВОЄ людей! Дівчата, ВОНО ВАМ ТРЕБА? От КОЛИ всі вчителі вдома матимуть ЗМОГУ гратись такими цяцьками, щоби НАВЧИТИСЬ (коли ми купили комп*ютера, то 4 на 1- МЕНІ прийшлось поступитися місцем. От і вмію МЕНШЕ ТОГО, ЩО ХОТІЛЛОСЯ Б. Вчитися зараз? Мождто, але вчительська зарплатня не дає змоги мати більше вільного часу - потрібно шукати щось, що дозволить фізично вижити і дітям)
Наталія
Більшість вчителів незважаючи на низькі зарплати намагаються вводити різні інновації (вчаться користуватися комп'ютером, інтернетом, інтерактивними дошками тощо). Але хто це цінує? Хто їм в цьому допомагає? Все тримається на голому ентузіазмі. А чи надовго його висточить? Держава не хоче дбати про вчителя. Хто не хоче кормити (утримувати) свю армію буде кормити ворожу. Так і про вчителя: хто не хоче утримувати свіго вчителя...Для ?:
Надія
Для ?: А я дуже хочу таку дошку!!! И мені до пенсії залишилося 2 роки. Я цілий рік сама навчаюся. Вже багато чого вмію. Зробила собі блог. Зараз хочу сайт зробити.
Коментувати
вчитель
Дівчата, не переймайтеся! Ви знаєте, скільки клопоту з тим проектором?! Техніка потребує обслуговування і грошей, якщо щось виходить з ладу! До того ж проектор сам не працює. Працює програмне забезпечення, а проектор показує. А ви знаєте скільки клопоту з тим програмним забезпеченням, яке зроблено не для вчителя?! Взагалі, проектори та інтерактивні дошки створили для рекламщиків, а потім вирішили ще і в школи їх засунути, щоб гроші не пропадали! Так що насолоджуйтесь життям, поки ті дошки до вас не дійшли!
наталя
Для вчитель: Як це, програмне забезпечення створене не для вчителя?!м Воно просто створене, а якщо ви невзмозі з ним навчитися працювати - це ваша проблема особиста. Лампа проектора розрахована на певну кількість годин роботи - оце і все обслуговування: заміна лампи років через 5 :) Я насолоджуюсь життям, працюючи з ним на уроках математики і фізики.
учитель
Для наталя: Блажен, кто верует!
Коментувати
PR
А в нас і проектора немає!
свєта
Дуже хотілося б у найближчий час побачити у всіх школах (не тільки у вибраних) і усіх класах!!!!!!!!!! тільки роблять ПОКАЗУХУ, 1 проектор на 30 класів і то по дозволу директора на відкритий урок!!
Инна
Для свєта: Хорошо если он вообще в школе имеется
Коментувати