Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Міносвіти намагається прискорити видання підручників для учнів 11-х класів
Міносвіти намагається прискорити видання підручників для учнів 11-х класів

9 червня у Міністерстві освіти відбулась нарада з питань забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів підручниками

Міносвіти намагається прискорити видання підручників для учнів 11-х класів

У нараді взяли участь представники обласних (міських) управлінь освіти відповідальні за доставку та розподіл підручників, представники Міносвіти, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Публічного акціонерного товариства "Державна акціонерна "Укрвидавполіграфія", повідомляє урядовий портал.

Протягом наради, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорт Олег Єресько акцентував увагу на тому, що першочерговим завданням міністерства є забезпечення підручниками учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс рукописів підручників для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів завершився наприкінці березня цього року.

Як повідомив заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Борис Терещук, наразі "здійснено необхідні заходи щодо надання дозволу на друк підручників та розпочато їх видання".

Також, за словами директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослава Серебрянського, міністерство здійснило всі необхідні заходи для прискорення видання підручників, також було проавансовано видання підручників для учнів 11 класу.

Формуванням плану завозу підручників до обласних книжкових баз та розподілом підручників по регіонах відповідно до затверджених тиражів у 2011 році займатиметься відділення навчальної, методичної та наукової літератури Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Слід зазначити, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, видання підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів має відбутися до 1 серпня 2011 року.

Освіта.ua
13.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Господа чиновники! А как же предложение министра Табачника о сокращении количества школьных предметов? Учебники печатаем, а вопрос еще не решен?
Oxana Anatolivna
Аве міністерству! Нехай збудуться усі найщиріші побажання відвідувачів цього сайту!
Іринка
І хто ж ті рукописи підручників затверджував? Понавидають підручників по яким потім вчитися не можливо, особливо це стосується історії, зарубіжної літератури: в програмі одне, а підручник про інше.
Тарас
Для 10 класу підручники надрукували, але продали їх
Nadin
Аби ці слова знову не виявилися пустослів,ям! Шановне керівництво, а де ваші обіцяні підручники для 10 класу? І що нам робити в 10 класі з 1вересня, якщо в нас 1 підручник на весь клас??!! Частину видали, а з інших предметів чекайте "три роки"? І всі говорять про якість освіти. Та яка ж тут буде якість з таким забезпеченням, якщо в деяких сім,ях немає зайвої копійки на хліб і ту книжку ніхто дитині не в змозі купити??
TAK!
Для Nadin: Підтримую!!! Але ж хіба панів керівників цікавить проблема дітей та їх батьків? У НИХ ВЕЛИКИЙ Х А П О К !!!! І бояться вони, що НЕ ВСТИГНУТЬ накрасти на власні майбутні покоління, забуваючи при тому, що :"ТУДИ із собою ще ніхто нічого не взяв, а пам*ять про справи ДЗВЕНІТИМЕ й ДОПОМОГАТИМЕ і дітям і онукам!" Чи не допомагатиме?
вчителька
Для Nadin: А не верю я в возможность получить все учебники в 11 классе! Сколько лет дурили безнаказанно - чего бы меняться? Не вижу предпосылок.
Коментувати
Elena3101
Якщо 10 класи не повністю забезпечені підручниками, то що можна чекати на 11 класи?
Микола
Для Elena3101: А те що і чекали в 10-му...))
Коментувати
oksana
А 10м класам підручники дадуть?
Микола
Для oksana: А де ж їх взяти...ці підручники...Їх же не надрукували.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!