Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Міжнародний молодіжний конкурс волонтерських проектів – 2011
Міжнародний молодіжний конкурс волонтерських проектів – 2011

Громадська організація "Служіння заради миру" запрошує молодь взяти участь у конкурсі проектів технічних та технологічних інновацій на службі людству

Міжнародний молодіжний конкурс волонтерських проектів – 2011

До участі у конкурсі запрошуються діти та молодь середніх загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл нового типу, позашкільних навчальних закладів, професійно-технічних закладів освіти, вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, а також молодіжні неурядові організації як України, так і інших країн.

Захід відбувається у контексті проголошеного ООН Десятиріччя культури миру і ненасильства в інтересах дітей планети та має на меті розгорнути просвітницьку роботу з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.

До участі у конкурсі організатори приймають проекти, що зробили можливим проведення дослідницьких та прикладних робіт, виготовлення дослідних зразків, створення інформаційних ресурсів, проведення інформаційних кампаній, акцій тощо.

В рамках проектів можливе проведення фестивалів, конференцій, круглих столів, форумів, розробка та проведення лекцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів та конкурсів тощо.

Учасники конкурсу мають у строк до 31 жовтня 2011 року надіслати організаторам анкету учасника, опис проекту з ілюстративними матеріалами. Розглядатимуться лише проекти, які практично втілені з 1 жовтня 2010 р. до 1 жовтня 2011 р. Кращі проекти конкурсу за результатами оцінки оргкомітету визначаться у листопаді 2011 року. Оргкомітет організації повідомить учасників про результати конкурсу до 15 листопада 2011 р.

Більш детальна інформація про проект – на сайті громадської організації за посиланням http://sfp.org.ua/

Освіта.ua
09.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!