Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Всеукраїнський конкурс рефератів з атомної енергетики
Всеукраїнський конкурс рефератів з атомної енергетики

Українське ядерне товариство проводить конкурс рефератів серед школярів 9-11 класів на тему "Ядерна енергетика та суспільство"

Всеукраїнський конкурс рефератів з атомної енергетики

Метою конкурсу є формування об'єктивного ставлення старшокласників до атомної енергетики та її популяризація, а також поглиблення знань школярів про атомну енергетику та ядерну фізику.

Крім учнів з України, у конкурсі можуть взяти участь й учні російських шкіл.

Конкурс проводиться в три етапи. На першому етапі, який закінчиться в листопаді цього року, за місцем навчання учасників обираються до трьох кращих рефератів, що спрямовуються на участь у другому етапі конкурсу. На другому етапі, який відбудеться з 10 листопада по 1 грудня, організатори обирають не більше трьох кращих робіт з кожного населеного пункту.

Автори цих робіт запрошуються до Києва на фінальний етап конкурсу, протягом якого пройде захист рефератів. Захист фіналістів оцінюватиме журі, що складається з організаторів, представників профільних вузів України, академічних та галузевих інститутів та інших організацій.

У своїх роботах учні можуть розкрити будь-яку тему, описавши різноманітні сфери взаємодії людини зі світом атома, наприклад, фізика, хімія, біологія, медицина, економіка, соціологія, краєзнавство, психологія, політологія, історія та ін.

Додаткова інформація про конкурс знаходиться на сайті Українського ядерного товариства за посиланням http://www.ukrns.odessa.net/

Освіта.ua
08.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!