Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Табачник пропонує створити українські школи в Москві та Санкт-Петербурзі
Табачник пропонує створити українські школи в Москві та Санкт-Петербурзі

Міністр освіти й науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник пропонує створити в Москві й Санкт-Петербурзі українські школи

Табачник пропонує створити українські школи в Москві та Санкт-Петербурзі

Про це він сказав в Москві під час 5-го засідання Підкомітету з питань гуманітарної співпраці українсько-російської міждержавної комісії.

"Я попросив би вивчити питання створення української гімназії, української школи в Москві та Санкт-Петербурзі. У нас були звернення", – сказав Дмитро Табачник і додав, що це мають бути двомовні навчальні заклади.

За словами міністра, для цього може використовуватися досвід Української міждержавної школи, де цього року 2304 дитини із 34 країн отримали атестати. Дмитро Табачник зазначив, що в цій школі діти отримують атестат країни перебування, а після складання іспитів – український атестат.

"Такий же досвід подвійного атестата ми могли б запропонувати для двомовних навчальних закладів, які могли б бути в Москві та Санкт-Петербурзі", – сказав міністр.

Радио свобода
06.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
V
для Миколаів і Бердянськ: почитайте Васю!!! Чого ви між собою сваритесь??? Статтю читали?? Молодці!! Так у Москві і Пітері треба створити українські школи!! А в себе на Батьківщині навести лад і не заважати працювати школам ТРЕБА чи не треба?????????????????????????????? Від ваших словесних двобоїв щось зміниться??
Поддержу РОДНОЙ БЕРДЯНСК!
Для V: Настрій! Хоча в славному місті Бердянську поруч (не більше 10 хв. ходу) розташовані школи ОБОХ МОВ навчення. Якщо ж школа від школи трохи далі, то В ОДНІЙ школі (зазвичай російськомовній) є класи з українською мовою навчання.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На сьогодні мова спілкування ДІТЕЙ Бердянська НЕ Є АКТУАЛЬНОЮ. Діти спокійнісінько приймають обидві мови. Повторюсь -ПРОБЛЕМА В ДОРОСЛИХ !!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Вася
Краще б стимулювали НЕ ЗАКРИТТЯ українських шкіл в східних регіонах країни
Миколаїв
Чому у нас на півдні України немає двомових шкіл, де діти у побуті говорять російською мовою, у школі вчаться українською а читати російською не вміють?
Бердянськ
Для Миколаїв: У чому проблема? Навчайте своїх дітей читати вашою рідною мовою, якщо є таке бажання!
Миколаїв
Для Бердянськ: Своїх дітей навчили, у Москві живуть. А учням шкіл з зарубіжної літератури багато читати треба причому російською, а не вміють, бо жодного уроку російськой мови.
Поддержу РОДНОЙ БЕРДЯНСК!
Для Миколаїв: МОИ дети обучались в УКРАИНСКОЙ школе, УМЕЮТ с раннего детства читать на украинском и русском языках! НИКАКИХ проблем, при желании родителей и отсутствии лени родителей! Племянницы читают-разговривают на большем количестве языков. Проблем нет. Вероятно в Николаеве проблемы.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!