В Україні відроджують ідею "шкіл майбутнього"

За три роки у Донецькій області в рамках державного проекту "Створення регіональної мережі Шкіл майбутнього" мають намір створити низку нових шкіл

В Україні відроджують ідею "шкіл майбутнього"

Про це розповів доктор педагогічних наук, заслужений працівник народної освіти України, професор, академік Міжнародної Академії наук педагогічної освіти (Росія) Валентин Алфімов, повідомляє Укрінформ.

В минулі роки в Україні вже приймалася програма "Школа майбутнього". Таких шкіл в країні планувалося створити п'ять. Тоді у серпні 2007 року було затверджено Державну цільову соціальну програму "Школа майбутнього" на 2007-2010 роки, на яку з державного бюджету планувалося виділити 120,71 млн гривень. Тоді інноваційні моделі новітніх навчальних закладів "Школа майбутнього" планувалося створити в Автономній Республіці Крим (м. Ялта), Донецькій, Кіровоградській, Тернопільській та Херсонській областях.

Згідно з нинішнім проектом, три школи майбутнього спочатку будуть створені в Донецькій області. В цих школах планують навчати 2200 осіб.

"Наразі ці школи вже реконструюються, а в Тельмановому планується будівництво і житла для педагогів. Усього на ці цілі з держбюджету вже виділено 57 мільйонів гривень, обіцяють допомогти місцеві бюджети, спонсори. Реалізація проекту розрахована на три роки", - говорить Валентин Алфімов.

Підготовку вчителів для них Алфімов пропонує здійснювати в Педагогічній академії, що треба створити на основі п'яти педагогічних училищ і вишів області.

Освіта.ua
06.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто учитель
І будемо шкільними автобусами звозити всіх дітей з України в ці школи... Сміх і гріх... Ідея хороша, але реалізовують її, як завжди, через ...опу...