Всеукраїнський телевізійний конкурс дитячої творчості

Харківська обласна рада запрошує дитячі творчі телевізійні студії, колективи і окремих авторів, телевізійні компанії і об'єднання, продюсерські центри, що створюють програми для дітей, взяти участь у всеукраїнському дитячому телевізійному фестивалі "Дитятко"

Всеукраїнський телевізійний конкурс дитячої творчості

Мета фестивалю – виявлення та підтримка кращих дитячих телевізійних колективів і обдарованих дітей; підвищення професійного рівня телебачення, яке зорієнтоване на дитячу цільову аудиторію; творчий розвиток особистості; виховання любові до рідного краю.

Проведення фестивалю спрямоване на демонстрацію юними даруваннями свого розуміння світу, відчуттів, фантазій і мрій.

Завдання фестивалю – привернути увагу державних, громадських і комерційних структур до духовного становлення дітей і молоді та проблем щодо їх виховання, до потреб дитячих творчих колективів, до долі обдарованих дітей та їх майбутнього.

Цьогорічний фестиваль проводитиметься у два етапи. Перший етап – відбірковий, у ході якого оргкомітет визначить роботи, що братимуть участь у другому етапі. Перший етап триватиме по серпень цього року. Другий етап – фінальний, під час якого відбудуться програмні заходи фестивалю: презентації, майстер-класи, тренінги, конкурсні перегляди. Другий етап пройде у вересні.

До участі у фестивалі допускаються виключно відеороботи, створені з жовтня попереднього року по серпень поточного року. Роботи необхідно надати до 15 серпня 2011 року.

У рамках фестивалю передбачені конкурси: "Кращий ігровий фільм дитячої телевізійної студії"; "Кращий документальний фільм дитячої телевізійної студії"; "Краща телепрограма дитячої телевізійної студії"; "Краща програма новин дитячої телевізійної студії"; "Кращий анімаційний фільм дитячої студії"; "Краща телепрограма, зроблена для дітей", а також додаткові номінації: краща режисерська робота; краща операторська робота; кращий телеведучий; кращий тележурналіст; кращий актор.

Роботи, представлені для участі у фестивалі, мають бути російською або українською мовами, або переведені на них (закадровий голос, субтитри, дубляж).

За результатами конкурсу буде визначено по одному переможцю в кожному з конкурсів. Інші учасники другого етапу фестивалю отримують спеціальні дипломи.

Докладніше – на сайті Харківської обласної ради за посиланням http://oblrada.kharkov.ua/ukr/festival/

Освіта.ua
27.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто учитель
І знову тільки Дипломи переможцям. А тисяч так 5-10 за перше місце, як моральну та фізичну компенсацію за проведену роботу слабо встановити....???...