Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Конкурс проектів "Підвищення правової освіченості педагогів"
Конкурс проектів "Підвищення правової освіченості педагогів"

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує про початок конкурсу проектів з вивчення потреб освітян у набутті правових знань і практичних навичок їх використання

Конкурс проектів "Підвищення правової освіченості педагогів"

Мета конкурсу – створити модель підвищення рівня правових знань освітян і навичок їх практичного застосування у сфері професійної діяльності.

Освіта є сферою людської діяльності, яка закладає основи громадянської свідомості та базові навички суспільної поведінки й соціальної взаємодії.

Правова грамотність і базова компетентність у сфері права є невід’ємними складовими громадянської свідомості. Учні отримують правові знання та вміння через відповідні навчальні курси. Водночас самі педагоги у зв’язку з постійними змінами в законодавстві та недоступністю якісної правової допомоги потребують практичних знань щодо тих аспектів правовідносин, які найбільш дотичні до їхньої професійної діяльності.

Таким чином, задля впровадження ефективних програм підвищення правової освіченості освітян, до участі у конкурсі запрошуються професійні громадські організації, інститути післядипломної педагогічної освіти, університети, тренінгові та навчальні центри. Обов’язковою умовою є залучення також юристів-практиків.

Пріоритетними напрямками організатори вважають розробку програм спеціалізованих курсів, тренінгів, навчальних модулів, сесій для вчителів, шкільної адміністрації, а також навчально-методичних матеріалів для їх проведення; апробацію курсів, тренінгів і навчально-методичної літератури в системі післядипломної педагогічної освіти; проведення тематичних шкіл для педагогів/керівників навчальних закладів; підготовку літератури з права для педагогів.

У процесі відбору конкурсних проектів перевагу буде надано проектам, що передбачають: використання новітніх технологій і методик викладання; інноваційні навчальні програми; не менше 50% робочого часу на виконання практичних завдань у межах навчальних курсів.

Термін виконання проекту не має перевищувати одного року. Загальний бюджет на виконання відібраних проектів – 400 тисяч гривень. Максимальний розмір гранту для кожного проекту – до 120 тисяч гривень.

Проекти слід надсилати на поштову адресу організаторів до 30 червня 2011 року. Оголошення результатів конкурсу – до 25 липня 2011 року.

Детальніше – на сайті міжнародного фонду "Відродження" за посиланням http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=32881:2011-q-q&catid=49:con-edu&Itemid=126

Освіта.ua
26.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Конкурсантка2010
А де всі?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!