Азаров окреслив пріоритети підготовки шкіл до осінньо-зимового періоду

Зараз на підготовку до нового навчального року держава може виділити набагато більше ресурсів, ніж минулого року, тому і зробити треба набагато більше і краще

Азаров окреслив пріоритети підготовки шкіл до осінньо-зимового періоду

Таку думку висловив під час засідання Кабінету Міністрів прем'єр-міністр України Микола Азаров. Також, у своєму вступному слові він озвучив головні завдання і терміни виконання заходів згідно плану Міносвіти щодо підготовки навчальних закладів до нового освітнього сезону.

Прем’єр-міністр підкреслив, що у виконанні плану братиме участь не тільки профільне міністерство, а й будівельники, медики, енергетики, місцеві адміністрації тощо.

Тож, як повідомляє урядовий портал, Кабінет Міністрів бере під особливий контроль те, щоб до 1 вересня було оцінено підготовку до опалювального сезону, а 1 жовтня – повністю завершено підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. У цьому процесі планується використати сучасні можливості для забеспечення енергозбереження в навчальних закладах.

Також, Азаров повідомив, що цього року передбачено закупити більше 250 шкільних автобусів.

"У липні закінчуються тендерні процедури, отже, вимагаю, щоб Міністерство освіти добилося, щоб до 1 вересня всі шкільні автобуси вже були на місцях і підвезли дітей на перший дзвоник", - сказав прем'єр-міністр.

Освіта.ua
26.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оксанка
Дайте хоча б підручники в школи, крейду і вугілля.