Osvita.ua Середня освіта Новини середньої освіти Українські міністри вітатимуть дітей із закінченням навчального року
Українські міністри вітатимуть дітей із закінченням навчального року

Микола Азаров доручив членам уряду відвідати свята "останніх дзвоників" у регіонах країни, аби побажати дітям щасливого майбутнього, подякувати педагогам за їх самовідданий труд та вивчити проблемні питання

Українські міністри вітатимуть дітей із закінченням навчального року

Прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду, підбив попередні підсумки навчального року та окреслив коло завдань розвитку освіти у найближчий перспективі.

"Закінчується навчальний рік. Безумовно, як завжди, ми зобов’язані зробити дітям свято. Тому прошу всіх членів уряду спланувати поїздки в області, за якими вони закріплені, на "останні дзвоники" - щоб привітати випускників у школах і вузах, побажати нашим дітям щасливого майбутнього, відзначити лідерів навчання і обов’язково подякувати педагогам за їх самовідданий труд", - сказав Азаров.

У ході відвідування регіонів, міністри також мають вивчити стан справ, з’ясувати нагальні проблеми в сфері освіти в регіонах і внести пропозиції на їх вирішення.

Прем’єр також нагадав, що Міністерство освіти, науки, молоді і спорту розробило план підготовки навчальних закладів до нового освітнього сезону.

"Оскільки у його виконанні братиме участь не тільки профільне міністерство, а й будівельники, медики, енергетики, місцеві адміністрації тощо, уряд бере під особливий контроль те, щоб восени по всій країні діти прийшли у відремонтовані, обладнані, теплі класи", - зазначив М.Азаров.

Окреслюючи коло завдань він зокрема зазначив, що до 15 червня необхідно переглянути та конкретизувати замовлення на підручники для шкіл – з огляду на реальну кількість учнів, підкресливши, що кожен учень не пізніше 10 вересня має отримати повний набір підручників. Також до кінця серпня буде сформований штат педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Прем’єр-міністр зауважив, що уряд здійснює заходи щодо зацікавлення педагогів. Додавши, що протягом поточного року зарплата, наприклад, вчителів вищої категорії збільшиться на 340 гривень і складе майже 2700 грн. Він також доручив Міністерству освіти і Міністерству фінансів разом з профспілками освітян та громадськими організаціями почати розробку пропозицій щодо підвищення оплати праці педагогів в 2012 році та наступних роках.

"Зазначу також, що в цьому році ми вперше ставимо завдання, щоб абсолютно всі педагоги, 100% працівників загальноосвітніх навчальних закладів – хоч в місті, хоч в селі - володіли комп’ютером, основами інформаційно-комунікативних технологій", - сказав Азаров.

"Отже, крім відпусток і відпочинку вчителям самим доведеться повчитися, підвищити кваліфікацію. Міносвіти має забезпечити цей процес не на шкоду, безумовно, відпочинку", – додав Азаров.

Звертаючись до урядовців прем’єр-міністр також наголосив на необхідності вирішення питань однозмінної організації навчального процесу в школах та підготовки шкіл до опалювального сезону.

Освіта.ua
25.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яша
Ура, радійте, нещасні!Буде вам свято, будуть вам відпустки-зараз знову директорам руки почнуть викручувати, щоб витиснули з "жертв" кошти на ремонти, вчителі "активно" й з розумінням важливості проблеми поштукатурять-пофарбують-пробілять...повилизують...збудують туалети й куплять туалетний папір, крейду..І висока комісія в серпні місяці "височайше" и "со снисхождением" прийме в вас вашу ж школу для того, щоб ви й далі там поволі дуріли й ниділи за 150 євро в місяць, ане страдали на курортах, чи в музеях.Слава нашим поводирям, слава батькам нації й великому організатору народної освіти-нашому суперміністрові. За кампютери в кожну школу й інтернет, контрольні роботи, фінансову самостійність шкіл, нове положення про атестацію, дитячі обіди (АЖ на 3 грн!), підвіз сільських дітей і вчителів і тд
T
Для Яша: А чому у вас все так песимістично? в чорних фарбах?? може десь і буде свято в кількох школах України - і то вже прогрес. Порадіймо за наших колег!! Хіба ви не звикли до того, що бачите навколо себе??? Може ви зовсім недавно в школі? Все буде ДОБРЕ !!! Все як завжди...
Коментувати
Свідомий вчитель
Повністю згідний з Олею. Коли вже нарешті дійде то тих фашистів з Міністерства, що на освіті не можна економити, потрібно рятувати освіту в країні. Яке буде майбутнє цих дітей, якщо їх дітей коли їх вчитимуть бабусі і дідусі в 60 - 70 віці, для більшості яких інформаційні технології - це ноу - хау. На мою думку хватить зхнущатися з цих людей дайте їм нормальну пенсії і нехай відпочивають.
V
Для Свідомий вчитель: І ХТО ж по-вашому дасть пенсіонерам такі пенсії, щоб вони відпочивали????????????????????????????????? Ви що проживаєте на Місяці????????????Може ви не чули про пенсійну реформу, про збільшення пенсійного віку?????????????????????? Потрібно мислити логічно і не надто сильно фантазувати про фінансові можливості пенсійного фонду України для вчителів.
Коментувати
?!!!
Ура! В регіони їдуть міністри! Готуйте фуршети, культмасові заходи з хлібом і сіллю, екскурсіїї та відпочинок для панів, які їдуть вивчати наші проблеми! (Попробуйте лише натякнути, що у вас є проблеми...)
Оля
Потрібно спочатку надати роботу молодим кадрам, в яких є бажання творити та працювати з дітьми. А то працюють вчителі, яким майже 70 або і за 70. Вони далекі від основ інформаційно-комунікативних технологій. Створіть реформи, які приваблюватимуть молодих до наших шкіл. І знайдіть закони, які допоможуть літнім колегам спокійно відпочивати не в класах з нашими дітьми, а у себе вдома та в достатку.
в
Для Оля: Мне очень понравилось ваше мнение, но.............................................. вам не кажется, что ждать придется ОЧЕНЬ ДОЛГО-долго того, о чем вы написали.
Коментувати
45
Для марія: Якщо Ви маєте своїх дітей, то не віддавайте у школи, де їх вчать вчителі, які нічим Вам не зобов'язані. Навчайте їх самостійно 11 років, тоді і нарікань ніяких не потрібно буде висловлювати.
в
Для 45: согласна с вами на 1000%. Если у кого-то ( 5%) нет проблем - разве это значит,что проблем с обучением детей в школах ( я не говорю пока обобучении детей в ВУЗАХ) нет у 95% населения??????????????????????????????????
Коментувати
Світлана
Оце ми в 2012 році будемо багато грошей отримувати!!!!!!!!!!!!!!!!!! Підручники отримаємо у вересні !!!!!!!!!!!!!!! Ура!!!!!!!!!!!!!!!!
марія
Для Світлана: Чого ви причепилися до тих підручників , хто хоче вчитися, той знайде можливість. Знайдіть кращу роботу і не нарікайте. Все для себе можна змінити. ніхто нічим Вам не зобов язаний
M
Для марія: коли є ГРОШІ, то завжди можна все для себе змінити ( і не тільки для себе, а й для тих, кого любиш більше,ніж себе), і тоді ніхто нікому нічим незобов'язаний.Питання всього лише в тому, що грошей не вистачає багатьом працюючим, а як тоді бути безробітним, або тим, хто перебивається тимчасовими заробітками?Цікава була пропозиція: знайдіть кращу роботу. Чудова!!! А де ж її знайти в депресивній зоні, наприклад? Така робота давно вже виконується і такої роботи на всіх охочих не стане. Все як завжди - вчителів відправлять у відпустки, пообіцявши їм неважливо що з 1 вересня, а потім можна пообіцяти їм ще раз неважливо що але вже з 1 січня і так далі до нескінченності. А незалежній Україні у серпні виповнюється 20 РОКІВ !!! p.s.Кого і чого може навчити БІДНИЙ ВЧИТЕЛЬ???
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!