Освітян закликають не поспишати із закупівлею комп’ютерів

Влітку цього року будуть завершені дослідження та зроблені висновки щодо функціональних вимог до комп’ютерів та програмного забезпечення для впровадження національного проекту "Відкритий світ"

Освітян закликають не поспишати із закупівлею комп’ютерів

Про це повідомив керівник національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус на Міжнародній науково-практичній конференції: "Розвиток електронної освіти в умовах модернізації України".

У зв’язку з цим він закликав утриматися від витрачання коштів на придбання обладнання для навчальних закладів до затвердження відповідних функціональних вимог, адже вони можуть бути витрачені не раціонально.

"Я знаю, що є структури, які мають намір продавати чи купувати комп’ютерну техніку для шкіл, прикриваючись національним проектом "Відкритий світ". Через це звертаюся до вас із проханням не поспішати. Спочатку потрібно дізнатися, що купувати, а вже потім витрачати кошти. В іншому випадку ми витратимемо кошти не раціонально, - заявив Ігор Курус. - Ми звернулися до керівників областей із проханням тимчасово призупинити закупівлю комп’ютерної техніки для шкіл до затвердження необхідних конфігурацій та функціоналу. Все потрібно робити логічно".

Також, він звернув увагу керівників шкіл і управлінь освіти на важливість інвентаризації шкіл, яка триває зараз і яка дасть змогу розробити реальний план впровадження національного проекту в життя.

Як повідомлялося раніше, реалізація національного проекту "Відкритий світ" знаходиться на першому етапі, який дасть можливість протягом 4 років забезпечити учнів 5-9 класів, а це більше 1,5 млн дітей, та інших учасників навчально-виховного процесу доступом до навчання з використанням новітніх технологій.

Освіта.ua
25.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Коли читаєш такі новини, то хочеться вірити в рожеве майбутнє, яке вони віщують. Але досвід показує, що всі проекти - це тльки можливість для когось заробити гроші. А до звичайних шкіл, і звичайних дітей ці технології так і не надійдуть. Минає навчальний рік, а школа не отримала ні гривні із бюджетного фінансування. А Ви про новітні технології...
Нюша
Для Ірина: Вам іще хочеться у шось вірити: Вам, напевно, не так багато років? Десь до 30... Щастя!
Коментувати