Азаров доручив забезпечити педагогів відпускними вчасно

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив забезпечити відпускні виплати працівникам сфери освіти

Азаров доручив забезпечити педагогів відпускними вчасно

Про це він сказав 18 травня, відкриваючи засідання уряду.

М. Азаров нагадав, що незабаром починається сезон відпусток. "У першу чергу звертаю увагу на сферу освіти. Міністерство фінансів, Державне казначейство спільно з Міністерством освіти мають заздалегідь підготувати виплату відпускних освітянам у повному обсязі, без будь-яких затримок. Тим більше, що з 1 липня будуть підвищені посадові оклади працівників бюджетної сфери", - сказав він.

Глава уряду акцентував увагу на тому, що необхідно ретельно провести всі розрахунки і своєчасно забезпечити коштами кожен регіон.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів прискорить виконання зобов'язань, які він прийняв за Генеральною угодою з профспілками і роботодавцями.

ЛIГАБiзнесIнформ
18.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanya
Ну і де ж відпукні вчителів Хмельницького???Не дали навіть зарплати до 15 червня.Ніхто не питає чим платити і як жити
Вадим
Цікаво, а коли вчителі отримають статус держслужбовця? Хоч на пенсії по людському пожити б...
за(с)мучений TEACHER
Для Вадим: Н І К О Л И !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Яке безглузде питання... Відповідь і так всі давно вже знають...
Коментувати
Cветлана
Я в очередной раз на лето - работать в лагерь воспитателем. С такими отпускными большая роскошь просто отдыхать (даже не на море). Я бы с каким-нибудь депутатом поменялась своими отпускными. За столько лет просто повалялась бы на диване пару неделек.
!!!
вколотися то нема за що,зарплату не платать.Як нам всім гарно живеться. Які ми, така й наша влада.Усі мовчки,чогось боємося.Як не прикро звучить ми лохи,вибачте за відвертість.
?!!!
Може "вколотися і забутися"? Бо як писала наша велика поетеса: "Щасливий, хто сни має милі!"
DR
Так, грошей не буде, будуть «кошти»... А тим часом: Росія робить платною середню освіту. Щось мені підказує, що це буде наступними кроками Табачника. «...Государственной Думой, благодаря партии «Единая Россия», которая единогласно (314 голосов) проголосовала «за», был принят закон, согласно которому, с 1 сентября 2011 года среднее образование в России станет платным...» Десь аж до 200$/місяць. Докладніше тут: http://www.obozrevatel.com/abroad/srednee-obrazovanie-v-rossii-stanet-platnyim-s-2011-goda.htm
?!!!
Для DR: Зайшла, прочитала. Так от "з кого песик приклад бере"!!! (за В.Сухомлинським)
V
Для DR: Якщо таке хтось придумає і захоче ввести в Україні, то тоді точно настане кінець світу (про який пишуть всі кому не лінь) - хіба наш народ витримає ще й такий податок??????? Аж тоді буде революція чи що інше... p.s.Цікаво куди(кому) йтимуть ці гроші ?? p.p.s.А всі можуть їх платити?? Чи чим тупіша нація, тим краще для ...
Коментувати
Петрович
маниловщина. последний раз отпускные в полном объеме и вовремя мы получали в 93 году, когда еще фантики ходили
Леся
То дадуть нам ті зарплати на все літо. Їдьте, люди, на море. А зможете на ті гроші побувати там аж днів 10-14. Ви ж маєте ще діти? Приїдьте назад додому та посідайте і журіться: де взяти гроші на хліб і молоко, де взяти на одяг і взуття. Наша дурнувата влада не вміє думати. Або спеціально: на знищення курс.
123
Для Леся: То дуже добре, якщо зможете на них поїхати у якесь задрипане місце на море, бо на щось пристойне цієї подачки явно не вистачає. У гіршому випадку ці гроші йдуть на лікування болячок, запущених за період навчального року. Ото й усе море
Коментувати
Світланка
Про які там відпускні у повному обсязі можна вести мову, коли сьогодні вже 18 травня, а першої половини зарплати у Дніпродзержинську педагоги ще не бачили? А що дасть підвищення з 1 липня, коли ми всі будемо у відпустках і вже отримаємо відпускні? А кожному депутату дають по 200 тис на кишенькові витрати, за які вони не звітують!!! ОТЖЕ, кожен народ заслуговує той уряд, який у нього є ( читай "который его имеет")
Tatjana
Для Світланка: А нам обіцяють на Київщині на цьому тижні
Коментувати
YA
ТАК! РЕБЯТА, ДЕНЕГ НЕ БУДЕТ! ГОТОВЬТЕСЬ! КАКОЙ ПИТЕР, КАКОЙ ПАРИЖЕК? ТУТ ХОТЬ БЫ НЕ ВЫЗДЫХАТЬ!!!!!!!