Проведення підсумкових контрольних робіт відбувається на законних підставах, - Міносвіти

Міністерство освіти спростовує інформацію про обов’язковість державної реєстрації наказу про проведення підсумкових контрольних робіт в Міністерстві юстиції

Проведення підсумкових контрольних робіт відбувається на законних підставах, - Міносвіти

Зокрема в поширеній Міністерством освіти і науки, молоді та спорту заяві зазначається: "Окремі засоби масової інформації продовжують дезінформувати суспільство щодо контрольних робіт та, не зважаючи на пораду Міністерства, "морочать голову" учням та їх батькам".

"Цього разу, в розпал проведення робіт, під сумнів поставили не мало не багато, а законність їх проведення та необхідність державної реєстрації наказу Міністерства", - зазначили в МОНмолодьспорт.

Інформуємо, що до наказу про проведення підсумкових контрольних робіт було внесено доповнення, яке підтвердило його відомчий характер, що за висновком Мінюсту, зняло питання проведення державної реєстрації, йдеться в офіційному повідомленні відомства.

В міністерстві також зазначили, що підсумкові контрольні роботи проходять у звичному режимі, відповідно до графіків, розроблених на місцях.

Водночас на сайті Міністерства освіти і науки відсутнє посилання на нормативний документ, яким внесено доповнення до наказу №141 "Про проведення підсумкових контрольних робіт" та висновок Міністерства юстиції України.

Зазначимо, що інформація про те, що наказ про проведення підсумкових контрольних робіт не було подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції, і відповідно він вважається таким, що не набрав чинності і не може бути застосованим була оприлюднена виданням "Дзеркало тижня. Україна".

В публікації містилося посилання на відповідний лист Міністерства юстиції за підписом заступника міністра відомства у відповідь на запит видання.

Освіта.ua
16.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгений
Я як учень 6 класу однієї зі шкіл Дніпропетровська хочу сказати що в останню мить такі контрольні роботи не робляться. А те що відбувалося на цих роботах це взагалі можна роман писати. Всі сидять зі шпоргалок переписують, записками перекидуються. А кількість варіантів. Українська мова 38 варіантів, математика 30, історія 38, англійська 10. Спробуй все вивчити за місяць. Тим паче з тим ,як нас готували наші вчителі, то без шпоргалок не напишиш!
ОГО)))
Для Евгений: на 100 відсотків погоджуюся!!! Деякі учителі таки готували учнів, а деякі на індивідуальне заняття запрошували - репетиторство... Всі з цього процесу взяли хто що хотів і навіть сам учитель!!! А страждає моя дити на, яка усно історію розповідає на 12, а письмово може написати і на 8... Чого усні поридмети учні здають письмово??? У програмі стоїть 2 письмові роботи на рік, а вчителі всі тематичні проводять письмово, бо так легше по шаблону тести перевірить, невникаючи у суть питання.... Головне, щоб А), Б), В) співпало.... Дитина автоматично вгадує ті відповіді....
Я
Для ОГО))): Якщо матеріал знає на 12..то дитина в будь якому разі може його написати..звісно якщо володіє матеріалом. В нас ніхто не списував, за шпаргалки виганяли з класу, і ставили 1. Не один учень з класу не списав. Але перед К.Р. вчителі з нами ретельніо підготувалися. Ми ходили на консультації після уроків, і протягом року вчили матеріал закріплюючи тематичними к.р. Всі показали достойні результати та перевірили свої знання. Я , як учениця, можу сказати навіть спасибі за ці контрольні. Я перевірила свої знання, і визначила що я знаю добре, а який матеріал мені потрібно було повторити
Коментувати
МАРТА
МОНя навіть дозволяє собі такі простолюдні, не гідні, на мій погляд, такого високого чину вирази як "не морочте голову". Вона, МОНя, сказала, ми, вчителі, зробили. Я провела ПКР і виставила "потрібні" оцінки. Звітуємо лише цифрами і відсотками, роботи учнівські нікому не потрібні, і якість знань не потрібна!!!
МАРТА
Як пінгвіни Мадагаскару "улибаємся і машем"! Треба пристосовуватися, якщо місце роботи хочеш зберегти. Гірка правда. Ось подивітья, наприклад, на "день гніву"; як усі били себе в груди: "вийду!"?! І хто вийшов? Одиниці, тож ТУТ ми герої, у віртуалі, а в реалі - ЛУЗЕРИ. Даваймо ЯКІСНІ знання, викладаймося на всю, а до паперової роботи пристосовуймося!
Коментувати
оксана
Очень хочеться чтобы наши недоумки министры каждый вечер просматривали ,что о них пишут люди,может быть начали какие нибудь адекварные решения принимать,до каких же пор идиоты будут стоять у власти?!
Українець
Для оксана: Цілком згідний з тобою, Оксано. На жаль таке враження, що всього цього чиновники не читають і не знають, що про них пишуть. Бо якби вони читали, то давно подали б у відставку. А так тримаються за свої крісла, як кліщі. І чим далі у ліс, тим більше дров.
Коментувати
Світланка
ЯКА РІЗНИЦЯ ВЛИПЛО МОН ЧИ НЕ ВЛИПЛО - ГРОШИКИ ВСЕ Ж ТАКИ ХТОСЬ ЗАРОБИВ І НЕ МАЛЕНЬКІ, А МИ ЙОМУ В ЦЬОМУ РЕТЕЛЬНО ДОПОМАГАЛИ, БО НЕ ЗМОГЛИ ОРГАНІЗУВАТИ БАТЬКІВ НА ПРОТЕСТ. У НАС МЕТОДИСТ ТАК І СКАЗАЛА: НЕ ПРОТЕСТУЙТЕ, ЗАЧЕКАЙТЕ, ЗАХІДНА ПІДНІМЕТЬСЯ, І ВСЕ СКАСУЮТЬ, АЛЕ НАВІТЬ ЗАХІДНА - НЕ ПІДНЯЛАСЯ, НЕ ВИСЛОВИЛА СВІЙ ПРОТЕСТ. ОТАК І ЖИВЕМО ПОГАНЕНЬКО, БО ВСЕ ЧЕКАЄМО, ЩО ХТОСЬ, А НЕ МИ, ВИСЛОВИТЬ ПРОТЕСТ З ПРИВОДУ БЕЗГЛУЗДИХ ( ЧИ НІ? АДЖЕ Ж ЗАРОБИЛИ 48 МЛН) ВКАЗІВОК МОН ТА ІНШИХ ЧИНУШ, ЩО ЗОБРАЖУЮТЬ "ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ"
Микола
От і вийшло МОНУ з ситуації
Читач
Для Микола: нікуди воно не вийшло, і нікуди воно не ділося. Воно (кероване Табачником) капітально влипло та погрузло. Тепер відмиватися доведеться довго і з наслідками...
Микола
Для Читач: Ви так вважаєте?
Коментувати
Методист
Я наперед знала, що МОН відбрешеться. Хіба чинушам можна вірити ?