З 20 по 26 травня випускники шкіл проходитимуть державну підсумкову атестацію

Державна підсумкова атестація учнів 11-х класів буде проведена з трьох шкільних предметів за визначеним Міністерством освіти і науки порядком закінчення поточного навчального року

З 20 по 26 травня випускники шкіл проходитимуть державну підсумкову атестацію

У відповідності до порядку завершення 2010/2011 навчального року проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів відбудеться за наступним графіком: 20 травня з обов’язковий переказ із української мови, 23 травня з профільного предмета, для тих учнів, які навчалися у класах з профільним навчанням та історії України або математики для учнів, які навчалися у класах універсального профілю.

Завершиться підсумкова атестація 26 травня з предмета за вибором учнів.

В міністерстві зазначають, що одинадцятикласникам, які хворіли під час проведення державної підсумкової атестації, за наявності відповідної медичної довідки, буде надано можливість пройти її в інші терміни.

Зазначимо, що державна підсумкова атестація є останнім випробуванням випускників шкіл на шляху до отримання атестата про повну загальну середню освіту.

Документи про повну загальну середню освіту вручатимуться випускникам всіх регіонів в період з 28 по 31 травня 2011 року.

Випускники загальноосвітніх шкіл, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, після отримання атестата мають пройти процедуру ЗНО, як необхідного компонента вступу до ВНЗ. Зовнішнє незалежне оцінювання, відповідно до графіку проведення тестування, цього року розпочнеться з обов’язкового тесту з української мови і літератури 2-3 червня.

Нагадаємо, крім випускників 11-х класів, державну підсумкову атестацію проходитимуть учні 4-х та 9-х класів українських шкіл.

ДПА у школярів четвертих класів розпочалася сьогодні 16 травня, а в учнів дев’ятих класів іспити розпочнуться 31 травня.

Детальніше про проведення підсумкової атестації учнів початкової, основної та старшої школи, а також електронні версії збірників завдань ДПА-2011 див. у розділі Державна підсумкова атестація.

Освіта.ua
16.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Через неделю ДПА по физкультуре в 11 классе, а мы не можем найти сборник заданий. Скачанные из МОНовского сайта не распечатываются. Где найти? У кого есть cборник c возможностью печати, вышлите,пожалуйста, на [email protected]Буду очень признательна!
Тетяна
У нас 11класники завтра вчаться останній день і все...нема такого,щоб вони вчились зі всіма...Здають ДПА і отримують свідоцтва з додатками і все....просто йдуть на лінійку 27 разом зі всією школою,бо ця лінійка саме для них,1 вересня лінійка для першачків,а останній дзвоник - на те і останній для 11 класу...
Татьяна
В этом году учебный год для 11 классников заканчивается 18 мая, но так как 190 учебных дней никто не отменял, то в нашем районе выпускники будут учиться так как и остальные классы, лишь в день сдачи экзаменов уроки отменяются. Правильно ли это? Хотелось бы знать ситуацию в ваших районах. Правильно ли это
sunrise
Для Татьяна: 190 дней отменили вместе с 12 классом еще летом. Были изменения в закон об образовании.
Коментувати
АННА
Через неделю ДПА по физкультуре в 11 классе, а мы не можем найти сборник заданий. Скачанные из МОНовского сайта не распечатываются. Где найти? У кого есть cборник c возможностью печати, вышлите,пожалуйста, на [email protected] Буду очень признательна!
sunrise
Добрый день! Вопрос к МОН . Посоветуйте как организовать ДПА по английскому языку в 9 классе в один день,если в классе 27 человек - класс на группы не делится, а у учителя 3 таких класса. По процедуре на каждого ученика 10 минут на устный опрос. 27х3= 51х10мин = 510 мин ( 8,5 часов ) без перерыва. Как правило опрос длиться дольше. Интересно, кто-то из тех кто рекомендовал проводить аттестацию по установленному графику когда- нибудь проводил ее в школе. У нас говорят об автономии и самостоятельности школ, а на деле никто не учитывает, конкретную обстановку в школах.