У Міністерстві освіти звернули увагу на проблему роботи шкіл у дві зміни

Міністерством освіти буде проведено аналіз та розроблено плани-графіки поетапного переведення загальноосвітніх навчальних закладів на режим роботи в одну зміну

У Міністерстві освіти звернули увагу на проблему роботи шкіл у дві зміни

Про це йдеться у відповідному наказі МОНмолодьспорт щодо змінності навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Не зважаючи на зменшення, у зв'язку із складною демографічною ситуацією, учнівського контингенту та кількості шкіл, в країні продовжують функціонувати 1135 загальноосвітніх навчальних закладів (5,8 % від загальної кількості), в яких заняття проводяться у дві зміни, зазначається в наказі відомства.

Найбільша кількість шкіл, в яких навчальний процес проводиться в дві зміни розташована в Автономній Республіці Крим, Севастополі, Рівненський, Луганській та Донецькій областях, а також на Закарпатті.

З метою створення належних умов для здійснення навчально-виховного процесу та зменшення кількості шкіл, що працюють у дві зміни, начальникам регіональних управлінь освіти та органам місцевого самоврядування доручено провести аналіз мережі таких шкіл, на підставі якого розробити плани-графіки поетапного переведення загальноосвітніх навчальних закладів на режим роботи в одну зміну.

Також міністерство рекомендує при проведенні оптимізації навчальних закладів не допускати роботи у дві зміни шкіл, до яких переводять учнів з навчальних закладів, що реорганізовуються чи ліквідовуються.

Як відомо, кількість учнів у загальноосвітніх навчальних закладах цього навчального року складає 4 млн 299 тис. осіб, які здобувають середню освіту в 20 тис. 300 школах.

Освіта.ua
16.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
11111111111111
Тю! Всю школьную жизнь практически ВСЕ школы работали в две смены. И ничего. И выросли, и выучились, и детей огромная часть наших, кто НЕ ВЫЕХАЛ, привели в свои же школы. Нашли проблему. Тю