"Відкритий світ" та міжнародна група SMI (Канада) домовились про співпрацю

10 травня 2011 року відбулася зустріч керівника Національного проекту "Відкритий світ" І. Куруса з представниками групи міжнародних компаній SMІ (Канада)

"Відкритий світ" та міжнародна група SMI (Канада) домовились про співпрацю

В ході робочої зустрічі було визначено можливість та обговорено умови участі міжнародної групи SMІ (Канада) у Національному проекті "Відкритий світ".

Під час переговорів голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів зазначив, що залучення новітніх технологій у систему української освіти є пріоритетним інтересом держави в рамках проголошених у галузі реформ.

Тому до партнерства в Національному проекті "Відкритий світ" залучатиметься весь світовий досвід та фах.

"Національний проект "Відкритий світ" є унікальним і не має аналогів, оскільки комплексно не реалізовувався в жодній із країн світу. Очевидно, що його втілення в Україні стане хорошим прикладом для інших держав. Наші фахівці мають великий досвід у впровадженні всіх компонентів Національного проекту "Відкритий світ", і ми готові до співпраці", – погодився президент міжнародної групи SMІ Бернард Поулін.

У свою чергу, керівник Національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус поінформував гостей про стан реалізації проекту, а також запропонував наступним кроком зробити проведення двосторонніх консультацій та розгляд проектних рішень.

Довідка: SM Group International, одна з провідних інженерних компаній Канади, в якій працює більше 1200 фахівців в більш ніж 39 країнах. SM Group International надає комплекс інженерних, екологічних та проектних послуг більш ніж 35 країнам. Компанія SMI отримала численні нагороди та визнання за свої послуги і проекти, у тому числі премії і за комерційні іновації.

Освіта.ua
16.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів