Всеукраїнський конкурс проектів для вчителів суспільно-гуманітарного профілю

Національний центр "Мала академія наук України" запрошує педагогів взяти участь Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти суспільно-гуманітарного профілю

Всеукраїнський конкурс проектів для вчителів суспільно-гуманітарного профілю

До участі в Конкурсі запрошуються як окремі педагогічні та науково-педагогічні працівники, так і авторські творчі колективи загальноосвітніх, позашкільних і вищих навчальних закладів, наукових установ.

Конкурс проводиться з метою поліпшення науково-методичного забезпечення роботи з обдарованими дітьми та молоддю, вдосконалення організації дослідницької діяльності учнів у наукових відділеннях філософії та суспільствознавства, філології та мистецтвознавства.

Основними завданнями конкурсу є підвищення професійної майстерності педагогів у роботі з обдарованими дітьми та молоддю, їх стимулювання, поширення кращого педагогічного досвіду, орієнтування молоді на дослідницьку діяльність та професійне самовизначення.

     

Для участі у конкурсі приймаються навчальні програми секцій, гуртків; програми елективних курсів; методичні посібники з організації науково-дослідницької та пошукової діяльності, в тому числі самостійної; матеріали для проведення дослідницьких робіт; проекти для учнів із дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти.

Роботи мають бути викладені українською мовою з вказанням інформації про авторів, назви роботи, населеного пункту, року виконання роботи, а також управління освіти та назви навчального закладу.

У змісті програм мають бути враховані вимоги Державного стандарту базової й повної загальної середньої освіти. Матеріали подаються в друкованому та електронному вигляді.

Для підведення підсумків Конкурсу створюється журі з числа представників Міністерства освіти, Національного центру "Мала академія наук України", Національної академії наук України та Національної Академії педагогічних наук України, вищих та інших навчальних закладів.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами. Кращі матеріали конкурсу будуть рекомендовані до друку у фахових періодичних виданнях.

Для участі в конкурсі необхідно до 10 жовтня 2011 року надіслати заявку та рукописи науково-методичних розробок на адресу Малої академії наук України. Підведення підсумків конкурсу відбудеться до 15 грудня 2011 року.

Детальна інформація про проведення конкурсу (pdf).

Освіта.ua
16.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів