Літня школа з підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови

Британська Рада та International association of teachers of English as a Foreign Language (IATEFL Україна) запрошують викладачів англійської мови взяти участь у Літній школі

Літня школа з підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови

До уваги вчителів, які бажають підвищити кваліфікацію, пропонуються п'ять різних курсів. Курс "Train the Trainer" допоможе учасникам розвинути свої професійні знання та дізнатися сучасні методики для підготовки викладачів англійської мови.

Курс "Teaching Knowledge Test (TKT) Essentials" ознайомить учасників з комунікативним методом викладання англійської мови. Курс заснований на програмі ТКТ - Кембриджського тесту оцінювання методики викладання свого предмету.

Мета курсу "English for Teaching" - навчити викладачів особистісно-орієнтованим методикам.

Курс "Learning technologies for the classroom" - це курс підвищення кваліфікації, який спрямований на навчання навичкам використання нових інформаційних технологій у викладанні.

"Primary essentials" - курс для викладачів англійської мови, які працюють з дітьми 5-12 років.

Літня школа відбудеться 28 липня - 4 липня 2011 року в Івано-Франківській області, в пансіонаті "Верховина".

Для участі у заході необхідно до 25 травня цього року надіслати на електронні адреси організаторів Літньої школи заявку, в якій має бути зазначений курс, на який хоче потрапити учасник. Прохання вказувати два курси на той випадок, якщо на пріоритетний курс не буде місць.

Відібрані кандидати на участь у Літній школі будуть повідомлені до 1 липня 2011 року.

Більш детальну інформацію про захід, а також контакти організаторів можна знайти на сайті Британської Ради за посиланням http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-education-teacher

Освіта.ua
12.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів