Дитячий міжнаціональний табір "Джерела толерантності - 2011"

Конгрес національних громад України запрошує дітей 9-16 років взяти участь у конкурсі для поїздки у Міжнародний дитячий міжнаціональний табір "Джерела толерантності", який відбудеться з 22 липня по 7 серпня 2011 року у пансіонаті м. Мукачево

Дитячий міжнаціональний табір "Джерела толерантності - 2011"

До участі в конкурсі запрошуються діти та підлітки, які цікавляться історією та культурою народів України, можуть розказати про свій народ, хочуть знайти нових друзів і цікаво відпочити.

Під час перебування у таборі діти допомагатимуть вихователям організовувати заняття і різноманітні заходи, розказуватимуть іншим дітям про особливості культури і релігії свого народу.

Щодня під час національної години діти кожної національної громади збиратимуться біля вихователів – представників своїх громад (поляки – з польським вихователем, болгари – з болгарським тощо), готуватимуть газету про свій народ, матимуть заняття для поглиблення свого етнічного самоусвідомлення.

Щоб потрапити до табору, діти 9-13 років мають зробити конкурсну роботу: написати есе-роздум на тему "Притчі народів світу", намалювати комікс-ілюстрацію або зробити колаж до притч, схожих за змістом.

Діти 14-16 років мають виконати інше завдання: співставити фотографії з поняттями зі словника толерантності та обґрунтувати свій вибір у невеличкому есе.

Остання дата прийому робіт – 5 червня 2011 року. Результати конкурсу будуть оголошені на вебсайті Конгресу національних громад України.

Детальнішу інформацію щодо правил участі та вимог до конкурсних робіт дізнавайтеся за телефонами Конгресу національних громад України: (044) 248-36-70, (044) 425-97-58, (050) 204-77-45, або на сайті http://www.tolerspace.org.ua/news-2011/05-konkurs.html

Довідка:
Конгрес національних громад України є всеукраїнською громадською некомерційною спілкою організацій національних меншин України, створеною у 2002 році з метою об’єднання зусиль національних громад у захисті прав національних меншин, збереження культури та мови національних меншин, виховання толерантності та протистояння ксенофобії.

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів