Зарплата вчителя цього року підвищиться на 170 грн, - Азаров

Кабінет Міністрів України прискорить виконання зобов’язань, які він взяв за Генеральною угодою з профспілками і роботодавцями

Зарплата вчителя цього року підвищиться на 170 грн, - Азаров

Про це прем’єр-міністр України Микола Азаров сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Вчора я зустрічався з представниками профспілок працівників освіти і охорони здоров’я. Ми домовилися, що Уряд прискорить виконання зобов’язань, які він взяв за Генеральною угодою з профспілками і роботодавцями", - повідомив Азаров.

При цьому він зазначив, що з 1 липня 2011 року буде достроково збільшено розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду.

"Нагадаю, що чергове збільшення планувалося з 1 жовтня. Таким чином, на три місяці раніше ми здійснюємо ліквідацію розриву між посадовим окладом та мінімальною заробітною платою. Більш того, ми розпочинаємо ліквідацію зрівнялівки в оплаті праці працівників 1-7 тарифних розрядів. Таке підвищення стосується 3,5 млн працівників", - підкреслив прем’єр.

"Завдяки таким крокам заробітна плата, наприклад вчителя, підвищиться поточного року на 170 грн", - навів розрахунки Микола Азаров.

Також, як повідомив прем’єр-міністр, з 1 вересня цього року, встановлюється виплата надбавки за вислугу років працівникам соціальної сфери – від 10 до 30 відсотків від посадового окладу. Її будуть отримувати працівники будинків-інтернатів, реабілітаційних центрів і т.д.

Нагадаємо, представники бюджетних профспілок ухвалили рішення про проведення 17 та 18 травня масових акцій протесту. При цьому профспілки наголосили на зубожінні працівників бюджетної сфери, що зумовлене порушенням Кабінетом Міністрів України зобов’язань за Генеральною угодою на 2010 – 2012 роки, ігноруванням норм чинного законодавства щодо оплати їх праці тощо.

Як повідомлялось раніше у березні Кабінет Міністрів прийняв постанову про встановлення 20% надбавки до посадового окладу педагогічним працівникам деяких категорій.

Зокрема рішення уряду передбачає встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації та інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування з 1 вересня 2011 року.

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
елена
Да ,я работаю во внешкольном образовании, так у нас даже категорий нет.Мы все-специалисты, так вот у нас техничка на 200 грн получает меньше чем я с 15 летним стажем.
мила
а у нас в полтаве приняли решение о делении на подгруппы на иностранный и украинский с 30 человек, только гуманитарный поделят на английский с 28. представляете, что за качество знаний будет, а сколько часов потеряли учителя. вот вам и повышение зарплат.
наталія
А ще в червні Азаров паплюжачи українську мову і опозицію розпинався про надбавку вчителям і лікарям в розмірі більшому за 300 грн. Здачу попросив чи що?
наталія
Чергова брехня! Поки вчителі знаходились у відпустках - вже "набавили". Директор школи отримав аж 34 грн. цієї надбавки.... Цікавились у бухгалтерії - для вчителя надбавка така 10 грн... А ми все терпимо.... Повставати треба!!!
Вітас
Така надбавка це просто наруга а продукти в ціні виростуть в геометричній прогресії!!!!!!!!
викладач філології
дорогий хазаров. Невже ти не розумієш,що потрібно підвищити зарплату хоча б на 500-600 гривень для викладачівґ7
Мирослава
Для викладач філології: Не Хазаров..........................!!!!!!!!!!!!!!!!ХА_ХА_ХА А,АЗАРОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Учися
Коментувати
Наталья
А знает ли господин Азаров, каковы нынче цены. Тарифы на квартлату с первого июня повысились на 50%, цены на фрукты и овощи - заоблачные. Вот и оздоравливайся учитель перед новым учебным годом!!! Стыдно говорить людям про свою зарплату. На нас смотрят как на сумасшедших. А еще хотят от голодного учителя инноваций. Голодный раб пользы не приносит!
Альона
Боже мій!!!!!!!!!!!!!!! Скільки разів ми чуємо про надбавки..... Люди добрі, та не лякайте людей. Батьки учнів думають, що ми отримуємо по 5тис. заробітну плату, а то й того дільше... Як вам таке: моя зар. плата трошки дільше 1тисячі та в тех. персоналу шуоли так само трошки дільше 1 тисячі??????????? Це нормально?
Игорь
Підвищать на 140 гривен...))) Цікаво, на ці гроші я, мабуть, наскладаю на нову квартиру, тому що житло від роботи не надають, а все життя жити з батьками якось нехочеться)))) Тільки от проблема - жити і працювати прийдеться років з 500..))) Не хочеться покидати неньку Україну, але яка дорога молодим спеціалістам, коли в 23 роки не маєш грошей на те, що в Європі вважаться нормою, та що там, навіть на їжу інколи не вистачає...(((
123
зарплаты до сих пор не выдали, про остальное- молчу.
Антон
Чтоб они жили на учительскую зарплату!
Я
Для Антон:Чтоб жили и не выжили!
Коментувати
YA
А у НАС проезд подорожал. И на поезда тоже. Не, ну там харчишки тоже не из дешёвых. Они ПЛАВНЕНЬКО так стают всё дороже и дороже. А тут ещё зарпляту НОВЮСЕНЬКИМИ купюрками выдали. Смотрим на них и ЛЮБУЕМСЯ, типа "на чё кидать станем. Какую дырку латать в нашем СТАРЕЗНОМ, дырявом мешке. Или детям отдать. Пусть бы одёжку какую купили, или съездили куда." Ребята, пора ДЕНЬГИ ЗАРАБАТЫВАТЬ. Пошли торговать! Думаете не получится? Получится. Пора богатеть. А детишек пусть руководство глядит... Толку от нас всё-равно НИКАКОГО. Мы для того, чтобы оценки малевать, дабы статистику не портить...
Слово
Боротися потрібно з цими жидами-москалями які скоро винищать нашу культуру, націю, рідну віру та зроблять з уркаїнців рабів-гоїв яки за скорину хліба пригатимуть на задніх лапках. Пом'яніть мої слова...
Слово
Для Слово: українців* пробачте за помилку
Максим
Для Слово: "пригатимуть" (а правильно українською буде "стрибатимуть") лише ті, що самі будуть не здатні заробити свою копійчину. Розумна людина зможе заробити гроші будь-де. Кожний сам вирішує, стрибати йому на задніх лапках за копійчину чи працювати на себе.
училка!!!
Для Максим: Уважаемый Максим, расскажите пожалуйста, а то я смотрю вы сильно умный, как преподаватель у которого рабочий день начинается в 8,00 а заканчивается в 15, 00 ( и то если без оперативок, педсоветов и еще всякой всячины), а потом еще проверка тетрадей, подготовка к урокам _ когда ему "заробити гроші будь-де"? Не забудь, что у неё еще есть свои дети и вообще семья, где она хранительница очага!!!
Коментувати
Ольга
надо сначала бороться с настоящей корупцией.в образовании.В частности в высших уч.заведениях и с так называмыми дополнительными уроками по 20-30 гр.за 45м. в стенах школы.
рррр
як багато тепер заробляють вчителі.а ахметова надбавка з 4млрд$ до 16
ЗГОДА
слово ПРАВДИ! Треба зважити на вже НАЯВНУ силу, яка не оформлена. МИ її формуємо. НАМ її оформляти
Слово
Я гадаю що поки ураїнці будуть себе вести як РАБи то й будуть отримувати у цих москалів копійки. Я свято надіюсь що скоро народ повстане і вижене цих пройд з нашої, отчої землі! Якщо ж вас вже так пригнобили що ви будете радуватися цим копійкам то так вам і треба!
YA
У нас говорят - до 24. Жуть.
училка
Ребята, а кто-то слышал, что хотят поысить количество часов на ставку до 20?
училка!!!
Для училка: до 24!!!
Коментувати
оксанка
пусть забронируют себе место в аду, а на дорожку я дам им свои 170 гр